Najlepsze gry komputerowe zdaniem nastolatków

Najlepsze gry komputerowe zdaniem nastolatków

Najlepsze gry komputerowe zdaniem nastolatków
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
13.07.2009 14:22, aktualizacja: 27.12.2019 17:25

The Sims, Counter Strike i GTA San Andreas to najlepsze gry komputerowe wskazane przez nastolatków w sondażu, który przeprowadził serwis epuls.pl.

Popularne Simy wygrały zdecydowanie, zdobywając 1/3 oddanych głosów. Taki wynik nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę sukces jakim okazała się premiera najnowszej edycji gry. W ciągu trzech tygodni od pojawienia się na rynku, na zakup The Sims3 zdecydowało się prawie 10. tysięcy osób. Na drugiej pozycji w sondażu znalazła się taktyczna „strzelanka” - Counter Strike, na którą głosowało 17 proc. respondentów. Trzecie miejsce uzyskała GTA San Andreas z 11 proc. poparciem. Dziesiątkę najpopularniejszych gier uzupełniają kolejno: Icy Tower (9 proc.), Call of Duty (8 proc.), FIFA 09 (8 proc.), Need for Speed Undercover (6 proc.), Gothic (4 proc.), Wiedźmin (2 proc.), Prince of Persia (2 proc.).

Obraz
© (fot. EA)

Wybór gier odbywał się w dwóch etapach. Najpierw użytkownicy epulsa zgłaszali swoje propozycje, z których powstała lista dziesięciu najczęściej wskazywanych tytułów. Następnie odbyło się głosowanie, które wyłoniło zwycięzców. W zabawie zorganizowanej przez portal wzięło udział prawie 30 tysięcy epulsowiczów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)