Najlepsze gadżety USB

Najlepsze gadżety USB

Najlepsze gadżety USB
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
18.12.2012 16:01, aktualizacja: 28.02.2017 11:18

Co jakiś czas dla własnej przyjemności przeglądamy oferty sklepów sprzedających gadżety USB. Często bowiem można natknąć się w nich na coś naprawdę zabawnego. Najbardziej szalone pomysły na gadżety, jakie udało nam się znaleźć tym razem, przedstawiamy wam w galerii.

Akwarium

Comfish to małe akwarium, którym możemy sterować z naszego komputera. Dzięki kablowi USB i specjalnemu oprogramowaniu będziemy mogli zarządzać grzałką, filtrem, a także oświetleniem. To nie wszystko – mamy do dyspozycji także wbudowaną kamerkę, dzięki której zdalnie sprawdzimy, co dzieję się z naszą rybką. Ponadto gadżet spełnia także funkcję nawilżacza powietrza. Po prostu trzeba to mieć!

1 / 7

Rockowy głośnik

Obraz
© zdjęcie producenta

Jeśli hodowla rybek to niekoniecznie hobby dla was, proponujemy coś dla fanów muzyki. Stylowy głośniczek o wyglądzie wzmacniacza gitarowego może nie zapewni wam niesamowitych doznań (w końcu to ledwie 5W mocy), jednak z pewnością wywoła uśmiech na twarzach waszych znajomych. Na przednim panelu producent zamontował pokrętła służące do sterowania głośnością oraz wysokimi i niskimi tonami.

2 / 7

Wulkan

Obraz
© zdjęcie producenta

Mówiąc szczerze, nie mamy pojęcia do czego służy ten gadżet. Ciekawi nas, ile razy musielibyśmy wywołać erupcję, żeby zupełnie nam się znudził. Biurkowy wulkan jest jednak swego rodzaju ewenementem, dlatego postanowiliśmy umieścić go w galerii. A może kogoś z was oczarował i planuje zakup?

3 / 7

Roccat Apuri

Obraz
© zdjęcie producenta

Część z was pewnie nawet nie domyśla się, co to jest. A jest to prowadnica do kabla od myszki – doskonały prezent dla każdego gracza komputerowego, który poświęca swój czas głównie na gry wymagające refleksu i precyzji. Niektórym może wydać się to śmieszne, jednak żaden progamer nie użyje nigdy myszki bezprzewodowej (decydują o tym głównie dwa aspekty: wolniejszy przesył informacji oraz ciężar myszki powiększony o wagę wbudowanych baterii), a zahaczający się o różne przedmioty kabel może kosztować nas niejedną rozgrywkę. Model Apuri został dodatkowo wyposażony w aktywny rozdzielacz USB. Oznacza to, że można pod niego podłączać także sprzęty, które pobierają energię elektryczną poprzez łącze USB.

4 / 7

Kwiat-wiatrak

Obraz
© zdjęcie producenta

Wiatraczki pod USB to dość standardowy gadżet, jednak akurat ten model do standardowych nie należy. Nie tylko wywołuje przyjemną cyrkulację powietrza, ale także rozpromienia biurowe wnętrza swoim kolorowym wyglądem.

5 / 7

Czytnik kart-toster

Obraz
© zdjęcie producenta

Zabawny czytnik kart, który jest przy tym bardzo praktyczny. Odczyta zawartość aż 27 rodzajów kart z prędkością 480 Mbit/s.

6 / 7

Długopis-kamerka

Obraz
© zdjęcie producenta

To zabawka nie tylko dla szpiega. Na pewno każdy z nas od razu przed oczami ma własną koncepcję na zastosowanie tego gadżetu. Nie będziemy wnikać, na ile wasze pomysły byłyby zgodne z literą prawa.

7 / 7

Choinka

Obraz
© zdjęcie producenta

Na koniec gadżet, który jest obowiązkowy w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Dzięki niemu możemy łatwo wywołać świąteczną atmosferę, gdziekolwiek nie ruszymy się z naszym laptopem. A może nawet, kiedy spadnie pierwsza gwiazdka, znajdziemy pod tą mini choinką jakieś mini prezenty? Wesołych Świąt!

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)