Najdroższy telewizor Loewe już w Polsce - Reference ID

Najdroższy telewizor Loewe już w Polsce - Reference ID

Najdroższy telewizor Loewe już w Polsce - Reference ID
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.07.2013 10:41

Loewe Reference ID, to flagowy telewizor, który jest już dostępny w Polsce. Telewizor łączy w sobie wyjątkowe materiały, i największy potencjał personalizacji, sprawiający, że każdy egzemplarz może być unikalny.

Loewe Reference ID to minimalistyczny design, chromowana aluminiowa rama oraz ciekawa pokrywa głośnika i stylowy tył telewizora. Tę podstawową wersję można jednak zmieniać, według indywidualnych upodobań. Począwszy od podświetlenia LED, które otoczy telewizor poświatą, poprzez różne możliwości ustawienia i montażu (na ścianie, na podstawie podłogowej, bezpośrednio na podłodze itd.) dobór akcesoriów (np. dopasowane głośniki Reference ID) a skończywszy na doborze materiałów, z których telewizor może być wykonany.

Obraz wyświetlany przez Loewe Reference ID opiera się na technologii Full-HD LCD z tylnym podświetleniem LED i odświeżaniem 40. Hz. Telewizor pracuje oczywiście w standardzie 3D. Urządzenie wyposażono także w dwa zintegrowane tunery telewizyjne i interfejs CI+ dla odbioru zakodowanych kanałów HDTV. Telewizor wyposażono także w zintegrowaną nagrywarkę o pojemności 1 TB. Nagrywarka umożliwia także streaming nagrań do innych telewizorów poprzez WLAN, LAN lub Powerline, a także pozwala na oglądanie telewizji z przesunięciem czasowym oraz kontynuowanie oglądania na innych TV Loewe. Loewe Reference ID obsługuje także MediaText w standardzie HbbTV.

Loewe Reference ID wyposażono w system dźwiękowy, w którym zintegrowane głośniki generują dźwięk o mocy 16. W. Telewizor jest także wyposażony w zintegrowany przedwzmacniacz dekodujący dźwięk, który pozwala mu zostać centrum kontroli domowego systemu rozrywki.

Telewizor dostępny jest w rozmiarach 40,4. i 55 cali.

Cena za model o przekątnej 55 cali to około 40.000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)