Nagrody dla SanDisk

Nagrody dla SanDisk
Źródło zdjęć: © SanDisk

14.11.2007 10:53, aktual.: 14.11.2007 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzy produkty firmy SanDisk Corporation oparte na pamięci
flash zostały wyróżnione w konkursie Innovations 2008 Design
and Engineering Awards sponsorowanym przez Consumer Electronics
Association (Stowarzyszenie Producentów Elektroniki Użytkowej)

*Trzy produkty firmy SanDisk Corporation oparte na pamięci flash zostały wyróżnione w konkursie Innovations 2008 Design and Engineering Awards sponsorowanym przez Consumer Electronics Association (Stowarzyszenie Producentów Elektroniki Użytkowej). *
Nagrodzone produkty - stacja SSD, karta pamięci do telefonów komórkowych oraz nowy moduł akceleratora do komputerów - będą wystawiane przez firmę SanDisk na styczniowych targach International CES® w Las Vegas

Wyróżnienia zostały ogłoszone podczas CES Unveiled, oficjalnej konferencji prasowej poprzedzającej targi. Produkty zgłoszone do konkursu zostały ocenione przez jury złożone z niezależnych projektantów, inżynierów i przedstawicieli prasy branżowej, którzy uhonorowali wyróżniające się konstrukcje i rozwiązania inżynierskie w elektronice użytkowej.

8-gigabajtowa (GB)1 karta pamięci flash microSDHC™ firmy SanDisk została wyróżniona w kategorii akcesoriów do telefonów komórkowych. Karta microSDHC 8GB ma rozmiar paznokcia i może pomieścić ponad 4000 zdjęć wysokiej rozdzielczości, nawet 2000 cyfrowych piosenek albo 15 godzin wideo MPEG4. Karta została wprowadzona do sprzedaży w październiku.

64-gigabajtowa, 2,5-calowa stacja SSD (solid-state drive) SATA 5000 firmy SanDisk otrzymała nagrodę za innowacyjność konstrukcji i wykonania w kategorii peryferyjnych urządzeń komputerowych. Pokazana wcześniej w tym roku na targach Computex na Tajwanie, stacja SATA 5000 64 GB jest promowana jako zamiennik dysków twardych w laptopach. Jest przeznaczona zarówno dla użytkowników korporacyjnych, jak i dla entuzjastów nowinek technicznych, takich jak gracze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)