Nadal wyślesz telegram zamiast SMS-a

Nadal wyślesz telegram zamiast SMS‑a

Nadal wyślesz telegram zamiast SMS-a
01.10.2009 13:45, aktualizacja: 01.10.2009 13:58

Wczoraj informowaliśmy za portalem newseters.pl, że Poczta Polska wysłała ostatni telegram. W związku z tym wydarzeniem wspomniany portal wysłał ostatni "papierowy sms" do różnych znanych osobistości w naszym kraju, w tym do Premiera i Prezydenta. Tymczasem Poczta Polska zdementowała podaną wczoraj informację

_ "Cały czas świadczymy tę usługę i nie zamierzamy z niej w chwili obecnej rezygnować. Jeśli coś się zmieni, z całą pewnością poinformujemy o tym z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej (www.poczta-polska.pl). Obserwujemy również, że ilość telegramów z roku na rok rośnie: w 2006 r. nadano 311 tys., a w 2008 r. 432 tys. telegramów. W ciągu 5 miesięcy 2009 r. klienci nadali ponad 178 tys. telegramów" _. - informuje Kamila Rudnik z Działu Informacji i Komunikacji Społecznej, Centrala Poczty Polskiej S.A.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Jak wynika z komunikatu wydanego przez Pocztę Polską usługa telegramu jest w naszym kraju stosunkowo popularna, co więcej, z roku na rok rośnie liczba wysłanych telegramów. Nie dziwi więc fakt, że największy w Polsce operator pocztowy postanowił utrzymywać tę usługę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)