Na leniucha - ty siedzisz, ona sprząta

Na leniucha - ty siedzisz, ona sprząta

11.05.2011 13:20, aktual.: 11.05.2011 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli masz już dość samodzielnego sprzątania i wolisz wyjść na coraz piękniejsze słońce, to jest rozwiązanie dla ciebie. Na rynek trafiły odkurzacze-roboty Agama. Agama samodzielnie posprząta mieszkanie na cztery różne sposoby.

Roboty posiadają od dwóch do czterech programów sprzątania. Dzięki nim, użytkownik może wybrać w jaki sposób robot ma się poruszać po pokoju. Programy uwzględniają sprzątanie w obrębie prostokąta, i jest to uniwersalne ustawienie sprawdzające się przy niemal każdej powierzchni. Program „spirali”. pozwala na dokładne sprzątanie większych powierzchni, natomiast dla wąskich korytarzy najlepszym będzie ustawienie „zygzaku”. Dodatkowo każdy z modeli ma możliwość losowego wybierania kierunku sprzątania.

Obraz
© (fot. Agama)

Rola człowieka w tym przypadku ogranicza się do włączenia urządzenia oraz ustawienia odpowiedniego programu sprzątania. Całą resztę wykona za nas inteligentny odkurzacz-robot, który posprząta również miejsca niedostępne dla zwykłego odkurzacza. Agama AiBOT, w zależności od modelu są w stanie posprzątać powierzchnię 3. metrów kwadratowych – AiBOT RC310A, 60 metrów kwadratowych AiBOT RC320A a nawet 100 metrów kwadratowych w przypadku modelu AiBOT RC520A.

Naładowany akumulator pozwala robotom na godzinę ciągłej pracy. Dodatkowo najbardziej zaawansowany technologicznie model AiBOT RC520. w momencie wyczerpywania baterii powraca do stacji dokującej gdzie uzupełnia energię do dalszej pracy.

Ile cię kosztuje własne lenistwo? Nie tak dużo. Najprostszy model to około 280 zł, pośredni około 450 zł, a topowy około 850 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)