myTouch 3G z Androidem oficjalnie

myTouch 3G z Androidem oficjalnie

22.06.2009 12:00, aktual.: 22.06.2009 12:50

T-Mobile oficjalnie zapowiedziała, że premiera nowego smartfona działającego na platformie Android od Google odbędzie się pod koniec lipca. Urządzenie o nazwie myTouch 3G stanie się tym samym oficjalnym następcą modelu G1. Główną różnicą w stosunku do poprzednika będzie brak klawiatury fizycznej w telefonie.

T-Mobile oficjalnie potwierdziło doniesienia prasy w sprawie nadchodzącej premiery myTouch 3G. Jeśli jesteście już znudzeni tematem iPhone 3. S lub innych smartfonów, które mogą z nimi konkurować, to możliwe, że myTouch 3G jest właśnie dla was.
myTouch 3. zaoferuje ekran dotykowy QVGA o przekątnej 3,2 cali. Urządzenie posiadać będzie wyłącznie klawiaturę wirtualną - dostosowującą się do pozycji pionowej lub horyzontalnej w zależności od położenia - oraz przyciski nawigacyjne. Smartfon wyposażony zostanie również w odtwarzacz MP3 zintegrowany ze sklepem Amazon oraz aparat 3,2 megapiksela.

Obraz
© (fot. IDG)

Dzięki aktualizacji oprogramowania Android 1.5. użytkownicy będą mogli nagrywać wideo. Gotowe materiały będzie można wgrać bezpośrednio do serwisu YouTube (analogicznie do oprogramowania iPhone 3.0). T-mobile zapowiedziało, że tym razem zamierza znacznie bardziej wypromować możliwości personalizacyjne, które oferuje Android.
myTouch 3G trafi do przedsprzedaży 8 lipca. Pierwsze przesyłki ze smartfonami powinny trafić do klientów pod koniec miesiąca. Urządzenie będzie kosztować 200 dolarów w kontrakcie na 2 lata, czyli tyle samo co iPhone 3G S z 16GB lub Palm Pre.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)