Myszki ze zmiennymi panelami Modecom Cameleon

Myszki ze zmiennymi panelami Modecom Cameleon

Myszki ze zmiennymi panelami Modecom Cameleon
24.06.2010 12:40

Modecom wprowadził na rynek dwie myszki z nowej serii Cameleon: MC-C1 oraz MC-C1W. Urządzenia zostały przygotowane z myślą o mobilnych użytkownikach, którzy docenią ich małe rozmiary oraz niewielkie zużycie energii. Cechą charakterystyczną obu modeli są wymienne panele, pozwalające zmieniać wygląd i dostosowywać myszki do własnych upodobań.

Użytkownicy mają do dyspozycji trzy rodzaje nakładek w kolorach: błyszczącej bieli, metalicznej czerwieni oraz czerni. Ergonomiczna budowa pozwala na obsługę zarówno przez osoby prawo, jak i leworęczne. Myszki objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Modecom MC-C1
Przewodowa myszka USB wyposażona jest w zwijany kabel i sensor optyczny sensor o rozdzielczość 800 dpi . Posiada także mechanizm rozpoznawania bezczynności, który zapewnia optymalne zarządzanie pobieraną energią. Sugerowana cena detaliczna 44,90 PLN z VAT.

Obraz
© (fot. Modecom)

Modecom MC-C1W
MC-C1W to bezprzewodowa mysz laserowa pracująca w rozdzielczości 1600 dpi. Łączność z komputerem odbywa się dzięki niewielkiemu nanoodbiornikowi USB typu „podłącz i zapomnij”, który na czas transportu może być schowany w myszce. Radiowa komunikacja o częstotliwości powyżej 2.4 GHz ma zapewnić płynne działanie w odległości 8-10 metrów i nie zakłóca pracy innych urządzeń elektronicznych. Myszka zasilana jest za pomocą jednej baterii lub akumulatorka AAA, a dzięki automatycznemu wyłączaniu podczas bezczynności, zapewnia pracę przez długi okres czasu. Sugerowana cena detaliczna: 99,- PLN z VAT.

Obraz
© (fot. Modecom)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)