Myszka A4Tech Evolution Xgame Laser Oscar XGame X747

Myszka A4Tech Evolution Xgame Laser Oscar XGame X747

Myszka A4Tech Evolution Xgame Laser Oscar XGame X747
Źródło zdjęć: © A4Tech
23.02.2010 15:11, aktualizacja: 23.02.2010 15:52

A4Tech wprowadza najnowszą mysz z serii Evo XGame model X747. Jest ona rozwojową wersją modelu X740 zwycięzcy megatestu myszek przeprowadzonego przez czasopismo CD-Action (02/2010). Wygrała ona m.in.. z modelami Microsoftu i Logitecha.

A4Tech wprowadza najnowszą mysz z serii Evo XGame. A4Tech Evolution Xgame Laser Oscar XGame X747 to wysokiej jakości mysz jako pierwsza na świecie korzystająca z technologii "Anti-Vibrate". Pozwala ona na ograniczenie niekontrolowanego przemieszczania się kursora spowodowanych szybkimi ruchami ręki i podnoszenia myszki w celu przełożenia jej w miejsce umożliwiające manewrowanie urządzeniem.

Ta nowa technologia przynosi pozytywne efekty dla graczy w FPS-ach, czy innych użytkowników wymagających precyzji kursora. W shooterach, gracze często gdy zabraknie im miejsca podnoszą myszkę i przenoszą ją w wygodne miejsce. Celem nowej technologii jest aby kursor nie przemieszczał się podczas tego manewru i gracz nie musiał szukać go po całym ekranie.

Obraz
© (fot. A4Tech)

Pudełko X74. zawiera mysz, CD ze sterownikami i zapasowy zestaw stópek dla myszy. Zaznaczyć należy, że producenci rzadko dostarczają dodatkowe stópki do myszki wraz z produktem. Gryzoń dostępny jest w kolorze czarnym lub niebieskim. Nadrukowany jest na nim delikatny symbol pająka. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne ułożenie dłoni.

Waga i wykonanie wywołuje wrażenie solidności produktu. Jeśli jednak ktoś woli coś lżejszego może po prostu otworzyć pokrywkę myszy od spodu i dostosować wagę do swoich potrzeb. Dzięki siedmiu wymiennym ciężarkom ułożonych w zabezpieczeniu przypominającym magazynek rewolweru operacja ta jest bardzo prosta.

Po lewej stronie myszki znajduje się antypoślizgowy gumowy uchwyt. Górę urządzenia pokrywają materiały ograniczające ślizganie się dłoni.

Istnieje sporo dodatkowych przycisków innych niż standardowe w lewo, w prawo i przycisk kółka. Obecny jest przycisk położony trochę na lewo od centrum nad pokrętłem. Ten przycisk umożliwia zastąpienie funkcji wymagających kilku kliknięć jednym .np.: 3-krotny strzał za jednym kliknięciem. Drugi przycisk posiada trójkątny kształt i oznaczony jest małym symbolem biegacza. Przycisk ten umożliwia zmiany w trakcie pracy rozdzielczości myszki w sześciu krokach od 40. DPI aż do 3600 DPI. Światło diody LED podświetlone różnymi kolorami, informuje jakim kroku rozdzielczości znajduje się aktualnie myszka.

Po lewej stronie, gdzie jest gumowy uchwyt znajdują się dwa przyciski: do przodu i do tyłu. Umożliwiają szybkie przejście do poprzedniej lub następnej strony internetowej lub dokumentu. Ważną rzeczą jest to, że przyciski są w pełni konfigurowalne. Wszystko co musisz zrobić, to zainstalować sterownik, który znajduje się na płycie CD, kilka kliknąć i będziesz miał zainstalowane oprogramowaniem Oscar Mouse Editor. Pomaga ono w wykorzystaniu wszystkich funkcjonalności myszki. Pozwala na skonfigurowanie przycisków, na tworzenie makr. Myszka jest wyposażona również w 6. K pamięci podręcznej pozwalającej przechowywanie ustawień, makr w myszce. Ma to zastosowanie gdy myszki chcemy używać do pracy lub gier na różnych komputerach.

Dzięki tej funkcji możesz skonfigurować takie zadania jak kupno pancerza, amunicji i granatów za pomocą tylko jednego kliknięcia. W bardziej ekstremalnych ustawieniach pozwala na określenie konkretnego odstępu czasu pomiędzy każdym naciśnięciu przycisku ogień. W shooterach może to pomóc, aby dodać dokładności poprzez przezwyciężenie efektu odrzutu trwającego pewien okres czasu od każdego strzału.

Cena detaliczna to 89zł.

Specyfikacja

- Zamiast skomplikowanych i powtarzalnych operacji można dostosować mysz i wykonać założoną operację jednym kliknięciem, aby wygrać zawody wysiłku.
- 64K pamięci zainstalowanej w myszce zapisze ulubione makra w pamięci i uaktywni je na innych komputerach w mgnieniu oka.
- Czas reakcji 1ms SPI TIME - Zaprojektowany z myślą o ekstremalnych krótkim czasie reakcji do 1ms Full-Speed USB, mysz pozwala na walkę 8 razy szybciej niż zwykłe myszy USB małej prędkości.
- Konfigurowalne rozdzielczości w 6 zakresach z wskaźnikiem w postaci kolorowej diody od 400 - 3600 dpi.
- System dostosowywania wagi myszy - Używaj siedmiu ciężarków o wadze do 19,5 gramów, aby dostosować wagę .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)