MyPhone w wersji beta już działa

MyPhone w wersji beta już działa

MyPhone w wersji beta już działa
19.02.2009 11:17, aktualizacja: 19.02.2009 11:51

Wygląda na to, że Microsoft w końcu postanowił zawalczyć o swoja pozycję na rynku urządzeń mobilnych. Oprócz zapowiedzi nowego systemu Windows Mobile 6.5, firma uruchomiła wersję beta swojej nowej usługi synchronizacyjnej, MyPhone.

SkyMarket został niedawno przemianowany na MyPhone. Zaoferuje on użytkownikom możliwość tworzenia kopii zapasowych danych znajdujących się na dowolnym urządzeniu pracującym pod kontrolą systemu Windows Mobile w wersji 6 lub 6.1. Za jego pomocą będziemy mogli wykonać kopię zapasową takich danych jak kontakty, wpisy w kalendarzu, zadania, wiadomości tekstowe, media (zdjęcia, wideo oraz muzyka), a także zapisanych w urządzeniu dokumentów.

Na chwilę obecną MyPhone oferuje 200 MB przestrzeni dyskowej, a korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Serwis ma się utrzymywać z reklam wyświetlanych użytkownikowi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tego samego konta było przypisanych kilka telefonów. Jednak całkowita pojemność danego konta nie będzie zależna od ilości obsługiwanych urządzeń.

MyPhone działa pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)