myPhone 1070 chiaro - telefon dla każdego

myPhone 1070 chiaro - telefon dla każdego

myPhone 1070 chiaro - telefon dla każdego
10.12.2009 11:00, aktualizacja: 11.12.2009 16:01

Polski producent telefonów komórkowych - myPhone - wprowadza kolejne urządzenie z serii myPhone Simple Life. Seria ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy oczekują od telefonu przede wszystkim intuicyjnej obsługi.

Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, duże klawisze z wyraźnym opisem oraz czytelny wyświetlacz sprawiają, że telefon jest atrakcyjny nie tylko dla seniorów. Model ten z pewnością będzie zauważony przez użytkowników ceniących sobie funkcjonalność. Menu jest proste, intuicyjne, a co najważniejsze –. wyświetlane z użyciem dużej, czytelnej czcionki.

myPhone 107. chiaro obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

Obraz
© (fot. myPhone)

[

]( http://tanio.pl/szukaj.html?pole_dod_1=&pole_dod_2=&nazwa=1070+chiaro&set_log=0&sort=skd&cid=2829&cena_od=&cena_do= )

Jak przystało na model z serii Simple Life, myPhone 107. chiaro umożliwia szybkie wybieranie do 10 numerów telefonu. Radio FM, latarka, alarm z możliwością ustawienia pięciu dowolnych terminów oraz zewnętrzna blokada klawiatury są łatwo dostępne, jednocześnie zapewniają mu wysoką funkcjonalność.

myPhone 107. chiaro posiada baterię o zwiększonej pojemności 1150 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 5 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna telefonu myPhone 1070 chiaro wynosi 329 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)