MyKronoz: ZeFit2 - nowa opaska sportowa

MyKronoz: ZeFit2 - nowa opaska sportowa
Źródło zdjęć: © Telepolis.pl

26.08.2015 10:19, aktual.: 26.08.2015 11:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ZeFit2, to druga generacja opaski sportowej szwajcarskiego producenta. Urządzenie otrzymało dotykowy ekran i ulepszony system powiadomień.

Największą zmianą w stosunku do poprzednika jest dotykowy ekran, który znacząco ułatwi kontrolę nad opaską. Dzięki niemu wszelkie potrzebne informacje będzie można uzyskać kilkoma dotknięciami palca.

ZeFit2 to nie tylko smartband, który rejestruje aktywność i liczy spalone kalorie. Dzięki systemowi powiadomień, na ekranie wyświetlane są informacje o otrzymanych wiadomościach SMS czy mailach. Dodatkowo w przypadku przychodzącego na telefon połączenia opaska poinformuje o tym delikatnymi wibracjami i wyświetli dane kontaktowe osoby dzwoniącej. Te dodatkowe opcje znacząco wpływają na większą funkcjonalność sprzętu, który zbliża się pod tym względem do smartwatcha.

Zwiększona wodoodporność smartwatcha deklarowana certyfikatem IP67 gwarantuje, że ZeFit2 nie ulegnie uszkodzeniu nawet podczas pełnego zanurzenia. Kolejnym elementem, który może cieszyć jest możliwość wymiany paska. Dzięki temu w prosty sposób można odłączyć główne urządzenie i zmienić brudny bądź uszkodzony element. Jak zapewnia producent, dodatkowe paski do wymiany pojawią się na rynku za około 2 miesiące.

ZeFit2, poza nowymi udogodnieniami, wciąż ma zalety poprzednika - funkcję przypomnień i wyznaczania sobie celów. Dzięki opasce dowiemy się o przebytych kilometrach i ilości spalonych w tym czasie kalorii. Ponadto mamy wgląd w potrzebne informacje i statystyki, które uzyskamy za pomocą specjalnej aplikacji, dostępnej na telefony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)