MWC 2011: Piąta generację telefonów easy-to-use od Doro

MWC 2011: Piąta generację telefonów easy-to-use od Doro
Źródło zdjęć: © Doro

15.02.2011 09:54, aktual.: 15.02.2011 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas targów Mobile World Congress 2011 w Barcelonie, Doro zaprezentowało gamę nowych modeli telefonów. Podobnie jak wcześniejsze produkty, nowe telefony zostały opracowane z myślą o użytkownikach...

Podczas targów Mobile World Congress 2011 w Barcelonie, Doro zaprezentowało gamę nowych modeli telefonów. Podobnie jak wcześniejsze produkty, nowe telefony zostały opracowane z myślą o użytkownikach w podeszłym wieku. Wśród nich wyróżnia się pierwszy, stworzony przez firmę Doro, telefon komórkowy z wbudowanym aparatem fotograficznym.

Najnowsza seria telefonów Doro, to już piąta generacja telefonów easy-to-use, zainspirowanych modelem Doro PhoneEasy 410gsm. Nowe produkty posiadają między innymi nowe skróty na klawiaturze oraz ulepszoną jakość dźwięku. Część modeli wyposażono również w większe wyświetlacze.

Doro PhoneEasy 61. to pierwszy telefon Doro z obsługą 3G i aparatem fotograficznym 3,2 megapiksela. Został zaprojektowany specjalnie z myślą o starszych ludziach, którzy chcą łatwo i szybko wykonywać zdjęcia. Oprócz tego modelu, w Barcelonie zostały pokazane również inne modele:

- Doro PhoneEasy 610. następca Doro PhoneEasy 410gsm, teraz z klawiaturą do pisania wiadomości tekstowych oraz innymi ulepszeniami.

- Doro PhoneEasy 680 oraz Doro PhoneEasy 682: wyposażone w specjalną funkcję GPS. Jeśli użytkownik przewróci się i nie będzie mógł wstać, wystarczy, że naciśnie przycisk alarmowy i zostanie w łatwy sposób zlokalizowany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)