Muzyczna oferta Orange

Muzyczna oferta Orange

15.10.2007 19:52

Orange we współpracy z wytwórnią Universal Music przygotował ofertę dla młodych ludzi, dla których muzyka jest stylem życia.

Największe hity w telefonie, kontent muzyczny i taryfa multimedialna z darmowymi SMS-ami i MMS-ami od dziś dostępne w Orange.

Stworzenie Orange Music było możliwe dzięki strategicznej współpracy z Universal Music Group, która skupia ponad sto światowych wytwórni płytowych. Posiada ona ogromny katalog nagrań, obejmujący wszystkie gatunki muzyki i pracuje z najsłynniejszymi gwiazdami na świecie i w Polsce.

Nowa oferta Orange Music to:

Pierwsza w Polsce taryfa multimedialna z kontentem muzycznym po atrakcyjnych cenach oraz bezpłatnymi SMS-ami i MMS-ami.

Specjalny portal www.orangemusic.pl z radiem Orange Music, informacjami ze świata muzyki, teledyskami oraz ogromnym wyborem multimediów, gadżetów itp.

Najnowsze przeboje do ściągnięcia na telefon lub komputer legalnie i po korzystnej cenie.

Radio Orange Music - stacja dostępna przez telefon i Internet, która pozwala przez całą dobę słuchać bezpłatnej muzyki w telefonie. Można wybierać największe hity w czterech kategoriach: Hitmix, Hip Hop/R&B, Dance/Club oraz Alternative/Rock.

Duży wybór multimedialnych telefonów dostępnych z aktywacją na kartę i w mixie w atrakcyjnych cenach.

Aby skorzystać propozycji Orange Music nie trzeba koniecznie kupować nowej karty SIM. Wystarczy wysłać SMS o treści MUSIC na numer 1200.

Orange Music to trzecia oferta prepaidowa Orange obok Orange POP i Nowego Orange Go. Jej wprowadzenie jest przemyślanym krokiem na drodze budowania przez Orange udziałów w rynku prepaid, zarówno jeśli chodzi o wzrost liczby użytkowników, jak i wartość przychodów. Oferty prepaidowe Orange są adresowane do różnych grup klientów:

Nowe Orange Go - to oferta, która jako jedyna na rynku zawiera taryfę malejącą. Jest kierowana do osób, które nie interesują się promocjami i chcą korzystać z prostej, ale atrakcyjnej usługi pozwalającej kontrolować koszty.

Orange POP - to oferta dla młodszej i aktywnej grupy klientów. Jej podstawą są atrakcyjne promocje i pakiety, które klienci mogą dobierać według indywidualnych potrzeb i upodobań.

Orange Music - pierwsza na rynku muzyczna oferta mix i na kartę, łącząca w sobie atrakcyjną taryfę GSM z muzyką i multimediami. Kierowana do osób zainteresowanych nowymi technologiami i muzyką, które jest nieodłącznym elementem ich życia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)