Multiquick 7 - bezprzewodowy blender Braun

Multiquick 7 - bezprzewodowy blender Braun

Multiquick 7 - bezprzewodowy blender Braun
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.11.2012 14:05

Braun Multiquick 7 to blender pozbawiony przewodu zasilającego, dzięki czemu podczas gotowania zapewnia większą swobodę ruchów.

Bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7 został wyposażony w podstawę ładującą z uchwytem na urządzenie. Blender został pozbawiony przewodu zasilającego, dzięki czemu można zmiksować zupę na jednolity krem bezpośrednio na kuchence. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest funkcję, która zapobiega chlapaniu i rozpryskiwaniu się płynnych produktów podczas miksowania.

Metalowy trzon blendera ze stali nierdzewnej został specjalnie zaprojektowany na kształt dzwonka, co ma zapewniać lepsze rezultaty podczas miksowania. Blender Braun Multiquick 7 posiada także specjalną przystawkę do kruszenia kostek lodu. Dodatkowo blender został wyposażony w dzbanek o pojemności 1l.

Bateria wielokrotnego ładowania pozwala na ciągłe miksowanie przez 1. minut. Dzięki przyciskowi umożliwiającemu zablokowanie funkcji miksowania, można korzystać z niego trzymając urządzenie w jednej ręce. Blender może być czyszczony bezpośrednio pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Sugerowana cena detaliczna: 549 PLN

Źródło: informacje prasowe

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)