Multipakiet tp dostępny w 41 miastach

Multipakiet tp dostępny w 41 miastach

Multipakiet tp dostępny w 41 miastach
04.10.2007 04:09, aktualizacja: 04.10.2007 11:49

Telekomunikacja Polska zwiększyła z 6 do 41 liczbę miast, w których klienci mogą korzystać z multipakietu tp, czyli oferty składającej się z telewizji i wideo na życzenie, szybkiego dostępu do internetu oraz usług telefonicznych.

Multipakiet tp jest już dostępny m.in. w: Białymstoku, Bielsku Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Łodzi, Lublinie, Olsztynie, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu i Zielonej Górze i przyległych miejscowościach. TP zwiększyła też zasięg oferty w ramach sześciu aglomeracji, w których można z niej było korzystać do tej pory, czyli w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Multipakiet tp to możliwość oglądania telewizji za pośrednictwem linii telefonicznej TP. Klienci mają w tej chwili do wyboru 35 kanałów telewizyjnych w podstawowym pakiecie i możliwość dokupienia wybranego pakietu z oferty Cyfra+DSL. Mogą też korzystać z wideo na życzenie, czyli oglądać wybrane przez siebie filmy. W tej chwili w ofercie jest ich ponad 700. Wybierając multipakiet tp, klienci otrzymują też dostęp do internetu o prędkości 512 kb/s lub 1024 kb/s oraz drugą, niezależną linię telefoniczną, dzięki której mogą korzystać z telefonii internetowej tp.

Ceny multipakietu zaczynają się od 59 zł miesięcznie (dwa pierwsze miesiące za 29,90 zł). Obecnie klienci w ramach promocji "HBO dla zamawiających multipakiet tp" otrzymują bezpłatny dostęp do kanałów HBO, HBO 2 i HBO Comedy na 6 miesięcy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)