Multimedia wdraża DOCSIS 3.0

Multimedia wdraża DOCSIS 3.0

Multimedia wdraża DOCSIS 3.0
Źródło zdjęć: © Multimedia Polska
25.09.2009 12:38, aktualizacja: 25.09.2009 13:57

Multimedia - dostawca pakietów usług cyfrowej telewizji kablowej z wideo na żądanie, Internetu i telefonii stacjonarnej - rozpoczęła współpracę z firmą VECTOR w zakresie wdrożenia systemu szybkiej transmisji danych standardu DOCSIS 3.0 z wykorzystaniem kontrolera CMTS ARRIS C4. Technologia pozwala na świadczenie usług dostępu do Internetu o prędkości przekraczającej 100 Mb/s

Wdrożenie systemu transmisji danych standardu DOCSIS 3.0 I-CMTS umożliwi Multimedia Polska świadczenie usługi dostępu do Internetu o szybkości powyżej 100 Mb/s. Obniża też koszty eksploatacji sieci - zmniejsza się pobór mocy, przy jednocześnie zwiększonej wydajności.

_ System szybkiej transmisji danych standardu DOCSIS 3.0 I-CMTS zyskał uznanie wśród operatorów, świadczących usługi telewizji, telefonii i Internetu. Realizacja dostaw CMTS ARRIS C4 do Multimedia Polska to już kolejne tego typ wdrożenie w Polsce, co potwierdza rosnące zainteresowanie technologią DOCSIS 3.0 _ - twierdzi Marcin Ułasik, Product Manager w VECTOR.

CMTS ARRIS C4 jest zgodnym z DOCSIS/EuroDOCSIS 3.0 kontrolerem modemów kablowych o bardzo wysokiej wydajności i niezawodności. Komercyjne usługi oparte o standard EuroDOCSIS 3.0 wprowadziła już UPC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)