Multikino wprowadza ofertę Unlimited

Multikino wprowadza ofertę Unlimited

Multikino wprowadza ofertę Unlimited
Źródło zdjęć: © chip.pl
26.07.2014 10:22, aktualizacja: 26.07.2014 11:35

Usługi na abonament w dobie Internetu robią prawdziwą furorę. Wystarczy zerknąć na popularność Netflixa, Spotify, Hulu, PlayStation Plus itp. W Polsce póki co nie ma dobrej alternatywy VOD, a regularne wizyty w kinie wiążą się ze sporymi wydatkami. I tu pojawia się właśnie Multikino ze swoją nową ofertą.

Chodzenie do kina to kosztowne hobby. Średnia cena biletu na seans 2D to w zależności od miasta około 21-31 zł. Raz w miesiącu można się wybrać do multipleksu, ale repertuar zmienia się szybko i nie zawsze w ten sposób zdążymy obejrzeć wszystkie filmy, które nas interesują. Oczywiście zawsze można nieco zaoszczędzić korzystając z promocji typu "Środy z Orange", czy "Wtorki z Facebookiem", ale nie zawsze zgadza się to z naszym grafikiem zajęć. Idealnie byłoby chodzić do kina wtedy, kiedy ma się na to ochotę i bez nerwowego spoglądania w portfel.

Na zachodzie istnieją już oferty dla stałych klientów. Przykładowo w sieci kin Cineworld można wykupić abonament w wysokości 16 funtów, za który możemy oglądać filmy bez limitu. Cena jest niesamowicie korzystna, bo droższa jedynie o 3 funty od standardowego biletu na jeden seans. Koszt takiego abonamentu zwraca się już przy drugiej wizycie w kinie.

Podobną, choć nieco mniej korzystną drogą postanowiło wprowadzić Multikino. Za 79 zł możemy wykupić miesięczny karnet, który umożliwi nam obejrzenie jednego filmu (2D lub 3D) dziennie, co w przeliczeniu na 30 dni daje nam cenę 2,63 zł za seans. Dodatkowo otrzymamy także 15% rabatu na drugi bilet i zestaw dla dwojga. Gdzie kryje się haczyk? Oferta Multikino Unlimited dostępna jest na razie wyłącznie dla abonentów sieci NC+, którzy zdecydują się zawrzeć umowę na minimum 9 miesięcy. Każdy abonent ma możliwość zakupu 4 karnetów dla członków rodziny lub przyjaciół.

Niewykluczone jednak, że z czasem Multikino rozszerzy swoją ofertę. Bylibyście nią zainteresowani, czy jednak preferujecie oglądanie filmów z poziomu własnej kanapy?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: *Pobierz Sims 2 za darmo *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)