MPM MPE-01 - piekarnik dla singla

MPM MPE‑01 - piekarnik dla singla

MPM MPE-01 - piekarnik dla singla
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.06.2012 09:55

Kuchenki gazowe lub elektryczne często dostępne są w komplecie z piekarnikiem. Niejednokrotnie kupujemy komplet, bo przecież w piekarniku można przygotować pyszną pizzę, zapiekankę i wiele innych ulubionych dań. Myśląc o smacznej uczcie, często nie bierzemy pod uwagę, że taki duży piekarnik zajmuje sporo miejsca w kuchni i zużywa jeszcze więcej energii. Przy przygotowaniu obiadu dla całej rodziny sprawdzi się bardzo dobrze, ale już przyrządzenie dania dla jednaj czy dwóch osób okaże się po prostu drogie.

Dobrym wyjściem z tej sytuacji, szczególnie dla singli i osób, które gotują okazjonalnie, jest mniejszy (i tańszy) model. Na rynku pojawił się właśnie piekarnik elektryczny MPE-0. firmy MPM o pojemności 20 l – taka wielkość wystarczy, by przygotować np. zapiekankę lub ciasto, a jednocześnie urządzenie zajmuje niewiele miejsca w kuchni. Ma ono większość funkcji, które znajdziemy w większych piekarnikach. MPE-01 daje nam on możliwość regulacji temperatury od 100 do 250°C, posiada dwie niezależne grzałki, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczny rożen.

Znajdziemy tu również minutnik, który powiadomi nas sygnałem dźwiękowym, że danie jest gotowe. Niestety, producent nie przewidział, że niektóre ciasta piecze się dłużej niż 1 godzinę –. tylko bowiem taki zakres ma zegar. Na wyposażeniu znajdziemy także rożen wraz z napędem, ruszt, tackę, dwa uchwyty i tackę na okruchy. Maksymalna moc urządzenia to 1380 W. MPE-01 to dobry wybór do kawalerskiej kuchni czy akademika. I choć przy organizowaniu dużych przyjęć może okazać się za mały, to powinien poradzić sobie z ciepłymi przekąskami na imprezę, jak na przykład pieczywo czosnkowe. Możemy tu także podgrzać przygotowane wcześniej specjały.

Piekarnik elektryczny MPE-01 firmy MPM kosztuje około 250 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)