MPM MMS‑01 - spa dla stóp

MPM MMS-01 - spa dla stóp
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.08.2013 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O stopy powinniśmy dbać przez cały rok, a nie tylko latem, gdy eksponujemy je w odkrytych butach. Dlaczego? Regularne masaże tej części ciała pozytywnie wpływają na samopoczucie i zdrowie. Nowy masażer do stóp firmy MPM został wyposażony w system promieniowania podczerwonego, który ma dodatkowo pobudzać krążenie krwi.

Poza tradycyjnymi elementami, jak rolki do masażu czy wypustki, przez które wydobywają się masujące bąbelki, MMS-0. posiada specjalny system promieniowania podczerwonego, który przyspiesza obieg krwi w organizmie. Producent zapewnia, że dzięki temu składniki odżywcze szybciej docierają do poszczególnych części ciała. Promienie podczerwone wpływają także na rozluźnienie mięśni.

Produkt firmy MPM posiada trzy programy pracy, które dostosowane są do różnego rodzaju zabiegów spa dla stóp. Intensywniejszy masaż umożliwiają cztery rolki, które umieszczone zostały na dnie urządzenia wraz z wypustkami do akupresury. Natomiast trzy wymienne końcówki (pumeks, szczotka, kolce) pozwalają na punktową pielęgnację. Przed rozlaniem wody chronić ma specjalna nakładka, a stabilność urządzenia zapewniać mają gumowe nóżki antypoślizgowe. Dodatkowo, urządzenie posiada specjalnie uformowany brzeg, który ułatwia wylewanie wody oraz wskaźniki określające minimalny i maksymalny poziom wody.

Masażer do stóp MMS-0. - cena 129 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)