MP3 BBQ - grill z odtwarzaczem muzycznym

MP3 BBQ - grill z odtwarzaczem muzycznym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.07.2013 09:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dania z grilla nie tylko są smaczne, ale także wspaniale pachną, co sprawia, że osobie czekającej na swoją porcję żołądek może dać się nieprzyjemnie we znaki. W restauracjach ten problem rozwiązuje się, podając tak zwane startery, a także puszczając w lokalu muzykę.

Sposoby te warto zastosować, przygotowując grilla. A ponieważ w plenerze może być problem z dobrym odtwarzaczem muzycznym, firma Kalorik postanowiła wprowadzić do sprzedaży grill elektryczny z MP3. radiem i stacją dokującą do smartfonów. 10-watowe głośniki mają zapewnić odpowiedni dźwięk.

Grilla można używać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia. Urządzenie ma pokrywę oraz rynienkę odprowadzającą tłuszcz. Gdy nie mamy ochoty na słuchanie muzyki lub chcemy, by grill zajmował mniej miejsca, można oddzielić od stojaka część z rusztem i postawić, na przykład na kuchennym blacie czy stole.

MP3 BBQ Grill nie jest dostępny na polskim rynku. Urządzenie można kupić w zagranicznych sklepach internetowych za 20. dolarów (plus koszty przesyłki).

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)