Moulinex Cookeo - "inteligentny" szybkowar

Moulinex Cookeo - "inteligentny" szybkowar
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.04.2013 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Moulinex Cookeo to nowoczesny szybkowar, który przez producenta nazywany jest "urządzeniem inteligentnym". Cookeo krok po kroku kieruje użytkownika przez proces przygotowywania potraw, podając konkretne wskazówki. Natomiast już sam proces gotowania odbywa się całkowicie automatycznie.

Dzięki Cookeo można przygotować wiele rodzajów potraw - od warzyw i zup, przez mięso i ryby, aż po desery. Urządzenie wyposażone jest w dotykowy wyświetlacz, który pomagać ma w ich przyrządzaniu.

Dotykając ekranu użytkownik wybiera, jakie składniki chce przyrządzić, a Cookeo automatycznie dobiera temperaturę i czas przygotowywania. Można też wybrać jeden z 5. wgranych w pamięć urządzenia przepisów. Dostępny jest także tryb manualny, jeśli ktoś woli ustawiać wszelkie parametry ręcznie - stworzone tak programy można zapisywać w pamięci Cookeo.

Szybkowar Cookeo swoją premierę miał już we Francji i Rosji - urządzenie będzie sukcesywnie wprowadzane na pozostałe rynki europejskie w latach 201. i 2014. Urządzenie uhonorowane zostało nagrodą Red Dot.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także