Według pogłosek z branży aparat Motoroli będzie nosił nazwę Morrison i już pod koniec roku będzie dystrybuowany przez T-Mobile US. Warto przypomnieć, że Motorola zamierza się stopniowo wycofywać z rynku europejskiego. Jest to tym bardziej pewne, że podczas lutowych targów Mobile World Congress w Barcelonie producent nie zaprezentował ani jednego nowego modelu telefonu. Stąd też jest mało prawdopodobne, by "koreański" model był kiedykolwiek osiągalny dla użytkowników ze Starego Kontynentu.
wydanie internetowe www.heise-online.pl