Motorola RAZR2 V8 wchodzi do Polski

Motorola RAZR2 V8 wchodzi do Polski

Motorola RAZR2 V8 wchodzi do Polski
16.10.2007 14:18

Motorola wprowadza do Polski nowy telefon komórkowy RAZR2 V8. Producent ma nadzieję, że futurystyczny kształt oraz precyzyjne wykończenie spodoba się tym, którzy lubią otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

Motorola wprowadza do Polski nowy telefon komórkowy RAZR2 V8. Producent ma nadzieję, że futurystyczny kształt oraz precyzyjne wykończenie spodoba się tym, którzy lubią otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

W telefonie zastosowano dwa wyświetlacze, wewnątrz 2,2 calowy, a na zewnątrz 2 calowy, największy jaki jest obecnie dostępny na rynku. Oba posiadają rozdzielczość 240x320pix i 256 tys. kolorów.

Konstrukcję telefonu wykonano z nierdzewnej stali; do obudowy w grafitowym kolorze użyto metalizacji próżniowej, zawias pokryto chromem, a szkło na wyświetlaczach chemicznie utwardzono, by ekran był odporny na zarysowania. Właśnie połączenie materiałów najwyższej jakości i staranne wykończenie sprawia, że ten model Motoroli jest jeszcze piękniejszy. Ponad to ma niezwykle bogate wnętrze.

RAZR2 V8 to telefon oparty o system Linux. Zupełnie nowe intuicyjne menu, możliwość przypisywania kontaktom wielu numerów i dodatkowych informacji, system zakładek oraz łatwe filtrowanie zapewniają nowy wymiar funkcjonalności i prostoty. Opracowana przez Motorolę specjalna technologia CrystalTalk poprawia jakość rozmów w hałaśliwych miejscach. Dzięki zaawansowanym algorytmom filtrowania i eliminacji szumów głos rozmówcy nawet w głośnym miejscu będzie czysty i wyraźny.

Telefon umożliwią odtwarzanie muzyki, a wbudowany profil Bluetooth Stereo zapewnia możliwość słuchania jej na bezprzewodowych słuchawkach. Za pomocą szybkiego łącza USB każda piosenka przesyłana jest do telefonu zaledwie w 2-3 sekundy, a 512 MB pamięci wewnętrznej pozwala na zapisanie sporej płytoteki. Telefon synchronizuje się także z popularnym odtwarzaczem Windows Media Player 11, który automatycznie wykrywa go po podłączeniu modelu do komputera. “Tryb dozwolony w samolocie" pozwala cieszyć się muzyką również na pokładzie samolotu.

Multimedialność RAZR2 V8 dopełniają 2-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją robienia seryjnych zdjęć i możliwością bezpośredniego druku bezprzewodowo na drukarce oraz pełna przeglądarka internetowa. Na tym telefonie można sprawdzić zarówno prywatną pocztę, jaki i zsynchronizować klienta poczty korporacyjnej.

Promocji RAZR2 V8 na światowym rynku towarzyszy dość nietypowa kampania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)