Motorola RAZR2 V8 wchodzi do Polski

Motorola RAZR2 V8 wchodzi do Polski

16.10.2007 14:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Motorola wprowadza do Polski nowy telefon komórkowy RAZR2 V8. Producent ma nadzieję, że futurystyczny kształt oraz precyzyjne wykończenie spodoba się tym, którzy lubią otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

Motorola wprowadza do Polski nowy telefon komórkowy RAZR2 V8. Producent ma nadzieję, że futurystyczny kształt oraz precyzyjne wykończenie spodoba się tym, którzy lubią otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

W telefonie zastosowano dwa wyświetlacze, wewnątrz 2,2 calowy, a na zewnątrz 2 calowy, największy jaki jest obecnie dostępny na rynku. Oba posiadają rozdzielczość 240x320pix i 256 tys. kolorów.

Konstrukcję telefonu wykonano z nierdzewnej stali; do obudowy w grafitowym kolorze użyto metalizacji próżniowej, zawias pokryto chromem, a szkło na wyświetlaczach chemicznie utwardzono, by ekran był odporny na zarysowania. Właśnie połączenie materiałów najwyższej jakości i staranne wykończenie sprawia, że ten model Motoroli jest jeszcze piękniejszy. Ponad to ma niezwykle bogate wnętrze.

RAZR2 V8 to telefon oparty o system Linux. Zupełnie nowe intuicyjne menu, możliwość przypisywania kontaktom wielu numerów i dodatkowych informacji, system zakładek oraz łatwe filtrowanie zapewniają nowy wymiar funkcjonalności i prostoty. Opracowana przez Motorolę specjalna technologia CrystalTalk poprawia jakość rozmów w hałaśliwych miejscach. Dzięki zaawansowanym algorytmom filtrowania i eliminacji szumów głos rozmówcy nawet w głośnym miejscu będzie czysty i wyraźny.

Telefon umożliwią odtwarzanie muzyki, a wbudowany profil Bluetooth Stereo zapewnia możliwość słuchania jej na bezprzewodowych słuchawkach. Za pomocą szybkiego łącza USB każda piosenka przesyłana jest do telefonu zaledwie w 2-3 sekundy, a 512 MB pamięci wewnętrznej pozwala na zapisanie sporej płytoteki. Telefon synchronizuje się także z popularnym odtwarzaczem Windows Media Player 11, który automatycznie wykrywa go po podłączeniu modelu do komputera. “Tryb dozwolony w samolocie" pozwala cieszyć się muzyką również na pokładzie samolotu.

Multimedialność RAZR2 V8 dopełniają 2-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją robienia seryjnych zdjęć i możliwością bezpośredniego druku bezprzewodowo na drukarce oraz pełna przeglądarka internetowa. Na tym telefonie można sprawdzić zarówno prywatną pocztę, jaki i zsynchronizować klienta poczty korporacyjnej.

Promocji RAZR2 V8 na światowym rynku towarzyszy dość nietypowa kampania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także