Motorola MC70 z GPS

Motorola MC70 z GPS

23.10.2007 19:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Motorola zaprezentowała nową wersję komputera mobilnego MC70, z wbudowanym modułem GPS. Urządzenie kierowane jest w stronę klientów korporacyjnych.

Motorola zaprezentowała nową wersję komputera mobilnego MC70, z wbudowanym modułem GPS. Urządzenie kierowane jest w stronę klientów korporacyjnych.

MC70 posiada lekką, ergonomiczną konstrukcję, która gwarantuje wysoki stopień wytrzymałości na codzienne użytkowanie w trudnych warunkach. Urządzenie wychodzi bez szwanku z upadków na twarde podłoża. Ponadto, jest odporne na wilgoć, kurz oraz wysokie i niskie temperatury.

Model MC70, obsługujący technologię SIRF III, zapewnia elastyczność i globalny zasięg dzięki zintegrowanym funkcjom transmisji głosu i rejestracji danych. Komputer oferuje szeroką gamę funkcji, w tym odczytywanie kodów kreskowych i podpisów, a także łączność sieciową poprzez obsługę szybkich sieci EDGE, bezprzewodowych sieci 802.11a/b/g oraz Bluetooth.

_ - Klienci korporacyjni oczekują bezproblemowej wymiany informacji z dostawcami usług - byłoby to niemożliwe bez dokładnych, aktualizowanych na bieżąco danych od personelu pracującego w terenie. Firmy pocztowe i kurierskie muszą dokładnie wiedzieć, gdzie znajdują się przesyłki, aby skutecznie działać na bardzo konkurencyjnym rynku. Funkcja GPS w komputerze MC70 pozwoli im zagwarantować, że odbiór i dostawy przesyłek będą odbywać się we właściwym czasie i miejscu _ - powiedział David Picton, dyrektor ds. logistyki w dziale mobilności korporacyjnej w Motoroli.

MC70 Motoroli wyposażone w system GPS będzie dostępne w sprzedaży na całym świecie w pierwszym kwartale 2008 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)