Monitor Acer Touch LCD T231H

Monitor Acer Touch LCD T231H
Źródło zdjęć: © Acer

12.07.2010 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wprowadzany właśnie na rynek nowy Monitor Acer Touch LCD T231H pozwala na korzystanie z funkcji dotykowych. Reaguje na dotknięcia palców, które zastępują mysz.

Aby skorzystać z nowego sposobu interakcji z komputerem, po podłączeniu monitora dotykowego Acer T231. do komputera wystarczy wykonać kilka czynności niezbędnych do skonfigurowania funkcji dotykowych. W monitorze zastosowano nową konstrukcję, umożliwiającą regulowanie nachylenia ekranu w zakresie od 5° do 60°.

Obraz
© (fot. Acer)

Po ustawieniu wyświetlacza pod optymalnym kątem, dotykając palcami ekranu można otwierać dokumenty lub przeglądać strony internetowe. Można też przewijać strony WWW, dokumenty. listy odtwarzania lub albumy ze zdjęciami. Wyświetlane strony i zdjęcia można łatwo przełączać, obracać dwoma palcami. Funkcje dotykowe umożliwiają regulowanie powiększenia, a także pisanie notatek bezpośrednio na ekranie.

Panel LCD o przekątnej 2. cale, rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 zapewnia dobry obraz podczas odtwarzania nagrań o dużej rozdzielczości i formacie 16:9.

Monitor T231. wyróżnia się też krótkim czasem reakcji 2 ms, który pozwala na płynne wyświetlanie ruchomego obrazu, a oprócz tego jest wyposażony w technologię OD (overdrive) skracającą czas przejścia szarość-szarość. Dynamiczny współczynnik kontrastu 80 000:1 jest optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, która analizuje każdą scenę w celu dostosowania parametrów obrazu dla każdej klatki.

Monitor jest wyposażony w cyfrowe wejścia. W monitorze Acer T231. zastosowano jedno gniazdo DVI oraz dwa gniazda HDMI.

Cena monitora Acer T231H wynosi 1 499 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)