Monitor Acer DW271HL WiView - obraz bezprzewodowy

Monitor Acer DW271HL WiView - obraz bezprzewodowy

Monitor Acer DW271HL WiView - obraz bezprzewodowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.10.2012 11:38, aktualizacja: 24.11.2016 15:10

Monitor ten jest wyposażony w funkcję Acer WiView, która umożliwia bezprzewodowe podłączenie do komputera PC oraz korzystanie z systemu Acer clear.fi.

Bezprzewodowe przesyłanie obrazu

Monitor DW271HL WiView można bezprzewodowo podłączyć do komputera stacjonarnego lub notebooka, na którym uruchomiono specjalne oprogramowanie pracujące w tle. Ponadto, do monitora można podłączyć klawiaturę lub mysz USB, zamiast przeciągać kable aż do jednostki centralnej komputera. Urządzenie można przełączać między bezprzewodowym wyświetlaniem, a odtwarzaniem multimediów przy użyciu systemu Acer clear.fi, który umożliwia odtwarzanie i przesyłanie plików multimedialnych (zdjęć, filmów i muzyki) z innych urządzeń w domowej sieci.

Monitor z obsługą DLNA

Acer DW271HL jest zgodny ze standardem DLNA, a tym samym może bezproblemowo współpracować z innymi standardowymi protokołami bezprzewodowego przesyłania obrazu, a także z serwerem multimedialnym, podłączonym do domowej sieci i przesyłającym strumieniowo multimedia w standardzie DLNA.

27 cali, Full HD i krótki czas reakcji matrycy

Nowy monitor Acer jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 2. cali i rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px). Dynamiczny współczynnik kontrastu 100 000 000 : 1, optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, umożliwia poprawę stopniowania barw oraz odwzorowania szczegółów obrazu. W monitorze zastosowano panel o skróconym czasie reakcji (gray-to-gray) 5 ms, co eliminuje smużenie podczas dynamicznych scen.

Możliwość podłączenia urządzeń HDMI i USB

Monitor DW271HL jest wyposażony w różnorodne interfejsy pozwalające na wygodne podłączenie sprzętu, w tym port HDMI umożliwiający przesyłanie nieskompresowanych danych wideo i zapewniający najwyższą możliwą jakość obrazu, a także porty USB pozwalające na łatwe podłączanie innych urządzeń, takich jak klawiatura lub mysz.

Gwarancja: 2 lata
Cena: 149. zł

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)