Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę

Strona głównaMoja Biedronka - jak zarejestrować kartę
15.12.2016 14:33
Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę
Źródło zdjęć: © East News

Moja Biedronka to program lojalnościowy przygotowany przez sklepy Biedronka. Każdy, kto skorzysta z oferty sieci, będzie mógł wziąć udział we wszystkich akcjach specjalnych Biedronki, a dzięki temu zbierać punkty i odbierać różnego rodzaju nagrody, jak np. sławne już świeżaki. Poniżej wyjaśniamy, co daje posiadanie karty oraz jak ją zarejestrować.

Karta Moja Biedronka – co to jest?

Jak większość sieci handlowych, tak i jeden z największych dyskontów spożywczych w naszym kraju ma dla swoich klientów program lojalnościowy. Nazywa się on Moja Biedronka na co dzień. Dzięki karcie jej użytkownik może brać udział w akcjach specjalnych portugalskiej sieci. Karta Moja Biedronka pozawala na przykład skorzystać ze specjalnej oferty i umożliwiła zakup wielofunkcyjnego robota Hoffen Chef Express w bardzo atrakcyjnej cenie. Pierwsze 4 tys. osób z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka mogły nabyć urządzenie w cenie 799 zł, pozostałym jej posiadaczom przyszło przygotować kwotę 999 zł, podczas gdy regularna cena tego produktu wynosiła 1499 zł.

288918102673270842
Źródło zdjęć: © Biedronka

Obecnie z karty można skorzystać przy okazji akcji Gang Świeżaków Świątecznie, w której zamiast okrytych złą sławą pluszowych maskotek, klienci sieci mogą zbierać specjalne saszetki, które z kolei zawierają kolekcjonerskie naklejki i karty do gry. Do zbierania naklejek Biedronka przygotowała również specjalny album, a wraz z nim pudełko na karty. Za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka saszetki można odebrać za darmo do 24.12.2016, zaś pozostali klienci mogą je kupować w cenie 0,99 zł za saszetkę. Więcej informacji o akcji na stronie internetowej Gangu Świeżaków,

Moja Biedronka – jak zarejestrować kartę

Kartę lojalnościową Moja Biedronka może odebrać każdy pełnoletni przy okazji dokonywania zakupów w sklepach Biedronka. Do każdego egzemplarza dołączone są jeszcze dwa breloki – miniaturowe kopie z nadrukowanym kodem z głównej karty. Aby w pełni korzystać z ofert dostępnych użytkownikom, nową kartę należy zarejestrować i aktywować na stronie internetowej programu Moja Biedronka.

Co ciekawe jedyne dane osobowe, jakich wymaga Biedronka przy rejestrowaniu karty, to jedynie imię użytkownika oraz jego numer telefonu.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)