Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę

Moja Biedronka - jak zarejestrować kartę
Źródło zdjęć: © East News

15.12.2016 14:33, aktual.: 12.04.2017 19:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Moja Biedronka to program lojalnościowy przygotowany przez sklepy Biedronka. Każdy, kto skorzysta z oferty sieci, będzie mógł wziąć udział we wszystkich akcjach specjalnych Biedronki, a dzięki temu zbierać punkty i odbierać różnego rodzaju nagrody, jak np. sławne już świeżaki. Poniżej wyjaśniamy, co daje posiadanie karty oraz jak ją zarejestrować.

Karta Moja Biedronka – co to jest?

Jak większość sieci handlowych, tak i jeden z największych dyskontów spożywczych w naszym kraju ma dla swoich klientów program lojalnościowy. Nazywa się on Moja Biedronka na co dzień. Dzięki karcie jej użytkownik może brać udział w akcjach specjalnych portugalskiej sieci. Karta Moja Biedronka pozawala na przykład skorzystać ze specjalnej oferty i umożliwiła zakup wielofunkcyjnego robota Hoffen Chef Express w bardzo atrakcyjnej cenie. Pierwsze 4 tys. osób z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka mogły nabyć urządzenie w cenie 799 zł, pozostałym jej posiadaczom przyszło przygotować kwotę 999 zł, podczas gdy regularna cena tego produktu wynosiła 1499 zł.

Obraz
© Biedronka

Obecnie z karty można skorzystać przy okazji akcji Gang Świeżaków Świątecznie, w której zamiast okrytych złą sławą pluszowych maskotek, klienci sieci mogą zbierać specjalne saszetki, które z kolei zawierają kolekcjonerskie naklejki i karty do gry. Do zbierania naklejek Biedronka przygotowała również specjalny album, a wraz z nim pudełko na karty. Za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka saszetki można odebrać za darmo do 24.12.2016, zaś pozostali klienci mogą je kupować w cenie 0,99 zł za saszetkę. Więcej informacji o akcji na stronie internetowej Gangu Świeżaków,

Moja Biedronka – jak zarejestrować kartę

Kartę lojalnościową Moja Biedronka może odebrać każdy pełnoletni przy okazji dokonywania zakupów w sklepach Biedronka. Do każdego egzemplarza dołączone są jeszcze dwa breloki – miniaturowe kopie z nadrukowanym kodem z głównej karty. Aby w pełni korzystać z ofert dostępnych użytkownikom, nową kartę należy zarejestrować i aktywować na stronie internetowej programu Moja Biedronka.

Co ciekawe jedyne dane osobowe, jakich wymaga Biedronka przy rejestrowaniu karty, to jedynie imię użytkownika oraz jego numer telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)