Modecom FreeWAY SX7 - nawigacja z siedmiocalowym ekranem

Modecom FreeWAY SX7 - nawigacja z siedmiocalowym ekranem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.06.2015 14:55, aktual.: 19.06.2015 15:35

Modecom wprowadza na rynek nowy model nawigacji samochodowej z 7-calowym ekranem. Model FreeWAY SX 7.0 został wyposażony w procesor Mstar MSB2531 o taktowaniu 800 MHz, co minimalizuje czas potrzebny na uruchomienie urządzenia oraz wyznaczenie trasy. Procesor jest wspierany przez szybką pamięć RAM o pojemności 256 MB.

Za prawidłowe pozycjonowanie urządzenia nawet w nieprzyjaznych warunkach odpowiada nowoczesny układ obsługujący 6. kanały transmisji. Wbudowana antena o wysokiej czułości zapewnia szybkie ustalenie pozycji oraz stabilny sygnał podczas podróży w każdych warunkach.

Nawigacja jest wyposażona w jasny, dotykowy ekran o przekątnej 7”. oraz rozdzielczości 800 x 480 punktów. Wbudowana pamięć na mapy to 8 GB i można ją zwiększyć poprzez karty microSD. Urządzenie jest zgodne z mapami kompatybilnymi z systemem Windows CE (brak mapy w zestawie).

Urządzenie posiada również transmiter FM. Wystarczy jeden przycisk aby komunikaty nawigacji oraz muzykę były odtwarzane za pomocą fal radiowych przez radio samochodowe.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)