Mobilny Internet w Play

Mobilny Internet w Play

Mobilny Internet w Play
Źródło zdjęć: © play
03.07.2008 16:50

Play zaprezentował długo oczekiwaną ofertę mobilnego dostępu do Internetu - Play Online. Ze sprzedażą operator startuje 7. lipca, a do końca roku chciałby pozyskać 20 tys. klientów.

W abonamencie za 45 zł i umowie na 12 miesięcy, użytkownik otrzymuje 5 GB transferu. Po przekroczeniu limitu zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 32 kb/s. Za to będzie można dokupić kolejny limit 5 GB po niższej niż abonament cenie. Oferta działa tylko i wyłącznie w sieci Play, sprzedawane karty nie będą miału uruchomionego roamingu krajowego w Plusie.

Prędkość transferu wynosić ma do 1 Mb/s w downlinku i do 384 kb/s w uplinku. W przyszłości planowana jest oferta z większym limitem. Z informacji wynika też, że pojawi się oferta z laptopem. W planach jest też oferta prepaid.

Aktywacja usługi to koszt 9 zł. W ofercie będzie także modem (prawdopodobnie Huawei E220) w cenie 69 zł (zakup w Internecie to koszt 39 zł). Użytkownik będzie miał możliwość wzięcia usługi na 7-dniowy test.

Usługa startuje 7. lipca i w tym momencie obejmować będzie zasięgiem 28 miast. Start określany jest jako faza testowa, a kolejne odsłony zapowiadane są na wrzesień.

Dostępne miasta to: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Sopot, Kielce, Kwidzyn, Legionowo, Lublin, Łódź, Mysłowice, Olsztyn, Opole, Piaseczno, Piotrków Tryb., Płońsk, Police, Pruszków, Radom, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Szczecin, Świdnik, Toruń, Tychy, Warszawa, Wołomin.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)