Mobilne granie na Razer Switchblade z procesorami Intel Atom

Mobilne granie na Razer Switchblade z procesorami Intel Atom

27.07.2011 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razer zaprezentował koncepcyjne urządzenie przenośne służące do grania Razer Switchblade,. Dzięki współpracy z Intelem, Switchblade jest pierwszym na świecie urządzeniem działającym na procesorze Intel Atom Z690, 1.70 GHz.

Wspomniany model procesora Intel Atom dzięki zwiększonej prędkości taktowania odznacza się większą wydajnością w grach o 1. procent w porównaniu z poprzednimi modelami.

Obraz
© (fot. Razer)

Warto odnotować, że firma Razer zapowiedziała zakrojoną na szeroką skalę współpracę z największymi chińskimi dostawcami oprogramowania rozrywkowego Tencent i ChangYou. Obie firmy zajmą się optymalizacją i dostosowaniem gier do możliwości interfejsu Switchblade.

Projekt Razer Switchblade, to urządzenie do przenośnego grania na PC, pozwalające grać w dowolnym miejscu bez utraty precyzji i kontroli znanej z klasycznych pecetów. Zintegrowany dotykowy 7-calowy ekran, dotykowa, adaptacyjna klawiatura oraz procesor Intel Atom najnowszej generacji powodują, że Razer Switchblade zamknięty w gabarytach netbooka ma według deklaracji producenta, dostarczyć podczas grania tyle samo wrażeń, co klasyczny biurkowy pecet .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)