Mobilne Gadu-Gadu przez Bluetooth

Mobilne Gadu-Gadu przez Bluetooth

Mobilne Gadu-Gadu przez Bluetooth
06.07.2009 14:17

GG Network udostępnił nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu dla telefonów obsługujących aplikacje JAVA. W wydaniu tym pojawiło się mnóstwo poprawek i ułatwień, o które prosili użytkownicy. Największą nowością jest możliwość komunikacji przy pomocy Bluetooth.

Teraz każdy kto będzie miał włączone GG w komórce oraz aktywny Bluetooth będzie mógł kontaktować się ludźmi w zasięgu Bluetooth za darmo. Innymi słowy możemy rozmawiać z ludźmi z tego samego autobusu, pociągu, klasy czy innego pomieszczenia lub budynku.

Po uruchomieniu GG i Bluetooth na liście kontaktów pojawią się nam osoby, które również mają włączoną aplikację. Po wybraniu osoby, z którą chcemy nawiązać kontakt pojawi się nam okienko rozmowy. Kiedy coś napiszemy, wybrana osoba otrzyma informację z prośbą o autoryzację rozmowy.

Gdy nasz rozmówca będzie się musiał oddalić, GG automatycznie przełączy się na połączenie internetowe, tak byśmy nie musieli nieoczekiwanie kończyć rozmowy. Nasz rozmówca zostanie również automatycznie dodany do listy kontaktów, tak byśmy mogli z nim jeszcze w przyszłości porozmawiać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)