Mobilne aplikacje Dulux

Mobilne aplikacje Dulux
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

05.07.2012 12:29, aktual.: 05.07.2012 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aby ułatwić klientom dobór kolorów, Dulux wprowadza nowy zestaw aplikacji na smartphony.

Aplikacje Dulux pozwalają dobrać kolory najlepiej pasujące do wystroju mieszkania. Można także zdobyć ogólną wiedzę na temat kolorów, ich właściwości i zasad łączenia, a w wirtualnym studio sprawdzić, jak wyglądałby nasz pokój w dowolnych barwach.

Dulux Colour Owner to nowa mobilna aplikacja, dzięki robiąc zdjęcie wybranego koloru można w łatwy sposób dowiedzieć się, jak otoczyć się nim we wnętrzu. Dulux Colour Owner nie tylko oznaczy wybrany kolor w palecie Dulux, ale również podpowie, z jakimi barwami warto go zestawić. Aplikacja daje również łatwy dostęp do informacji o produktach marki i najbliżej położonym sklepie, w którym można je nabyć.

Dzięki aplikacji Dulux Colour Click nie trzeba się już zastanawiać nad tym, który kolor pasowałby do elementów wyposażenia naszego mieszkania. Wystarczy, że na stronie http://www.dulux.pl/zamow-ramke-kolorow zamówimy bezpłatną ramkę Dulux Colour Click, sfotografujemy wybrany przedmiot lub ścianę i zgramy fotografię na komputer. Po chwili otrzymujemy zestawienia kolorów, które współgrają ze sfotografowanym przedmiotem.

Dulux Mouse Painter to uniwersalna aplikacja do wirtualnego malowania pomieszczeń. Obsługa aplikacji jest szybka i intuicyjna. Dzięki dostępnym rozwiązaniom, można nie tylko wirtualnie pomalować ściany własnego mieszkania, ale także dowiedzieć się, jakie zestawienia kolorystyczne najbardziej pasują do wybranej barwy. Można także obliczyć ilość farby niezbędną do pomalowania pomieszczeń, a także wydrukować pełną listę zakupów, z którą można udać się do sklepu.

Dulux Colour Schemer pomoże w zdobyciu ogólnej wiedzy o dobieraniu kolorów. Aplikacja pokazuje zestawienia kolorystyczne, opowiada o kolorach i ich właściwościach. Dulux Colour Schemer jest połączony z aplikacją MousePainter online, dzięki czemu można wybrane zestawienie kolorystyczne wypróbować na jednym z kilkudziesięciu pomieszczeń z biblioteki fotografii MousePaintera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)