Mobilna wersja Chrome z synchronizacją haseł

Mobilna wersja Chrome z synchronizacją haseł
Źródło zdjęć: © chip.pl

04.04.2013 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chrome dla Androida doczekał się ostatnio olbrzymiej aktualizacji. Przeglądarka zmieniła numer z 18 na 25 i wprowadziła mnóstwo nowych funkcji.

Tym razem zmiana numeracji jest nieco bardziej logiczna. Mobilna odmiana Chrome zadebiutowała w stabilnej wersji 26. w której programiści po raz kolejny dodali wiele użytecznych opcji.

Pierwszą z nich jest synchronizacja haseł –. oczywiście opcjonalna. Gdy tylko chcemy, hasła z Chrome dla PC będą automatycznie wpisywane w formularze logowania witryn wyświetlanych na smartfonie/tablecie z Androidem.

Kolejna opcja to automatyczne uzupełnianie formularzy –. także zsynchronizowane z Chrome dla komputerów. Dzięki tym dwóm opcjom logowanie się na ulubionych witrynach jest znacznie przyjemniejsze, nawet gdy zostaniemy automatycznie wylogowani. Na większości stron Chrome potrafi automatycznie wstawić login (lub e-mail), gdy tylko wpiszemy jego pierwszą literę.

Twórcy przeglądarki wspominają tez o naprawie błędu, który mógł doprowadzić do ładowania pustych stron internetowych. Poprawiono również wydajność oraz stabilność. Oficjalna lista zmian dostępna jest tutaj, a przeglądarkę można pobrać prosto z Google Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)