moBILET pozostanie jednak bezpłatny

moBILET pozostanie jednak bezpłatny03.03.2014 15:00
moBILET pozostanie jednak bezpłatny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

moBILET poinformował, że przygotowywane zmiany regulaminu i wprowadzenie drobnej opłaty miesięcznej zostają wstrzymane. W zamian firma ma inne pomysły na uzyskanie przychodu.

Informacja o wprowadzeniu opłat zaskoczyła nie tylko użytkowników, ale także niektórych partnerów, oferujących bilety przez system moBILET-u. Z zamieszania korzystała także konkurencja.

_ - Z dużą uwagą analizujemy spostrzeżenia i konstruktywne pomysły naszych Użytkowników. Bardzo ważne są też dla nas opinie płynące z urzędów i innych instytucji miejskich. Dlatego zdecydowaliśmy, że moBILET pozostanie bezpłatny. Konieczne będzie jednak przygotowane nowej wersji aplikacji, w której będą mogły pojawiać się reklamy. Wielu Użytkowników moBILET deklaruje, że taka forma "opłaty" jest dla nich najdogodniejsza - dlatego przygotowana zostanie taka możliwość. _ - napisano w komunikacie.

Użytkownicy, którzy reklam oglądać nie chcą będą mogli pobrać aplikację bez reklam. Użytkowanie takiej wersji programu będzie się wiązało z wnoszeniem drobnej opłaty miesięcznej. Zmiana regulaminu przesunięta została na 1 czerwca. Do tego czasu zostaną przygotowane i wdrożone zmiany, które pozwolą korzystać z aplikacji bezpłatnie, tak jak obecnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)