MOBILedit! Lite 4.2.0.718 - zarządzaj swoim telefonem

MOBILedit! Lite 4.2.0.718 - zarządzaj swoim telefonem
Źródło zdjęć: © IDG.pl

07.06.2010 15:30, aktual.: 07.06.2010 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dane zapisane w telefonach są czasami bardzo cenne. Warto robić regularnie ich kopię. Zadanie to doskonale wykona MOBILedit. Ułatwi przy tym zarządzanie telefonem, tworzenie dzwonków czy wysyłanie i odbieranie SMSów.

Cena: 25 dol.
Informacje: www.mobiledit.com

MOBILedit to program do kompleksowego zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera. Umożliwia łączenie z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą kabla, interfejsu Bluetooth bądź podczerwieni i obsługę połączeń. Ułatwia tworzenie kopii zapasowych, przenoszenie danych pomiędzy telefonami czy operowanie kontaktami. Nie trzeba używać niewygodnej klawiatury telefonu do wpisywania tekstu. Aby wysłać SMSa można korzystać z klawiatury komputera a obsługa krótkiej wiadomości tekstowej staje się tak prosta, jak praca z e-mailem. Program integruje też i synchronizuje dane z MS Outlookiem i OutlookExpressem, pozwala pracować z kilkoma telefonami jednocześnie.

Obraz
© MOBILedit! Lite 4.2.0.71. (fot. IDG.pl)

Aplikacja ma wbudowane narzędzia do tworzenia dzwonków telefonicznych. Przycinać, obrabia i konwertuje pliki muzyczne zapisane na dysku oraz nagrywane za pomocą mikrofonu. Edytor graficzny oferuje proste filtry i efekty ułatwiające generowanie tapet. Za pomocą odpowiednich funkcji można konwertować filmy, tak by dało się je oglądać w telefonie. Materiał wideo można pobierać z dysku i serwisu YouTube.

Wersja testowa MOBILedit działa 3. dni. Po ich upływie ograniczona zostaje funkcjonalność programu. SMSy uzupełniane są na przykład komentarzem, nie można zapisywać danych na urządzeniu zewnętrznym, a niektóre funkcje wymagają częstego restartowania programu. Bez ograniczeń działa natomiast narzędzie do robienia kopii zapasowych danych zapisanych w telefonie. MOBILedit nie ma polskiej wersji językowej.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)