MO‑Call dostępne w Polsce

MO-Call dostępne w Polsce
Źródło zdjęć: © Mo Call

22.04.2008 19:20, aktual.: 23.04.2008 10:05

MO-Call to usługa umożliwiająca tanie rozmowy międzynarodowe bezpośrednio z komórki. Z pomocą MO-Call można dzwonić do ponad 200 krajów świata, zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe, a także obniżyć koszty roamingu.

MO-Call przekierowuje rozmowy do wirtualnej sieci i łączy je z zagranicznym numerem za pomocą prostej aplikacji instalowanej w telefonie. Usługę MO-Call dostarcza Morodo, nowy międzynarodowy wirtualny operator komórkowy. W ramach trwającej aktualnie promocji wszyscy, którzy zarejestrują się w serwisie MO-Call otrzymują darmowy kredyt wartości 3,5 euro. Pozwala on na przetestowanie usługi bez konieczności doładowania konta MO-Call.

Za pomocą panelu klienta online możliwe jest sprawdzenie wykazu przeprowadzonych rozmów, stanu kredytu, zakup kredytu MO-Call, włączenie opcji auto doładowania konta czy przeniesienie kredytu na konta innych użytkowników MO-Call.

Usługa działa na ponad 900 modelach telefonów komórkowych i jest kompatybilna z technologią Symbian, Java, Windows Mobile oraz RIM (Blackberry). Usługa dostępna jest po bezpłatnej rejestracji w serwisie www.mo-call.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)