Mix w TP

Mix w TP

12.11.2007 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

8. listopada Telekomunikacja Polska wprowadza usługę Mix, czyli znaną z sieci komórkowych ofertę łączącą abonament i doładowania za pomocą zdrapek. Usługa dostępna jest tylko dla klientów indywidualnych.

Usługa _ tp mix _ dostępna jest tylko w _ planie tp startowym _ i umożliwia korzystanie z usług telefonicznych do wysokości kwoty doładowania zdrapkami. Po jej wykorzystaniu wszystkie płatne usługi są zablokowane. Niewykorzystana w danym miesiącu kwota doładowania przechodzi na następny. W przypadku rezygnacji z usługi _ tp mix _ i niewykorzystania kwoty przedpłaconej kwota ta zostaje zwrócona użytkownikowi na jego życzenie przekazem pocztowym lub przelewem na rachunek bankowy.

Dostępne wartości doładowań to 5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł oraz 100 zł. Na razie nabyć je będzie można tylko w salonach sprzedaży tp.

Wszystkie usługi dostępne w _ planie tp startowym _ są także dostępne w usłudze _ tp mix _. Identyczne są także ich ceny, w tym stały, comiesięczny abonament, którego wartości nie można przeznaczyć na usługi - 48,74 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)