Minus - mrożący kosz na śmieci

Minus - mrożący kosz na śmieci
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.11.2013 13:57

Kuchenne odpady mają to do siebie, że już po krótkim czasie ich zapach staje się bardzo uciążliwy. Co zrobić, aby nieprzyjemna woń z kosza na śmieci nie odbierała nam przyjemności gotowania i spożywania posiłków? Można opróżniać kosz kilka razy dziennie, lub zainwestować w The Minus – mrożący kubeł na śmieci.

Kuchenne odpady mają to do siebie, że już po krótkim czasie ich zapach staje się bardzo uciążliwy. Co zrobić, aby nieprzyjemna woń z kosza na śmieci nie odbierała nam przyjemności gotowania i spożywania posiłków? Można opróżniać kosz kilka razy dziennie, lub zainwestować w mrożący kubeł na śmieci Minus.

Urządzenie utrzymuje wewnątrz kosza ujemną temperaturę, dzięki czemu nie pozwala rozwijać się drobnoustrojom odpowiedzialnym za znany wszystkim odór. Całe urządzenie jest dość ciężkie i wymaga podłączenia do zasilania, jednak aby opróżnić pojemnik wystarczy wyjąć wkładkę, która znajduje się wewnątrz.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Pokrywa kosza jest od góry przezroczysta, więc łatwo można kontrolować zapełnienie. Znajduje się też na niej wyświetlacz temperatury wewnątrz oraz przyciski do kontrolowania tego parametru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)