Minimysz od Asusa

Minimysz od Asusa
Źródło zdjęć: © IDG

03.04.2008 08:30, aktual.: 03.04.2008 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

MS-71 Ultra-Mini Wireless Mouse to najnowsza bezprzewodowa mysz firmy Asus. Jej producent twierdzi, że jest to najmniejsze tego typu urządzenie na świecie.

Najnowsza mysz Asusa komunikuje się z komputerem drogą bezprzewodową ( częstotliwość radiowa 2,4 GHz ). Charakteryzuje się ona niezwykle małymi gabarytami ( 65,8 x 25,1 x 17,5 mm ) i - jak twierdzi jej producent - często jest określana jako "jednopalcowa mysz". Urządzenie korzysta z podłączanego do portu USB nadajnika ( jego wymiary to 24,78 x 17,50 x 16 mm ) oraz optycznego sensora pozwalającego na pracę z rozdzielczością 800 dpi.

Obraz
© (fot. IDG)

Nowość ma się idealnie nadawać do współpracy z charakteryzującym się niewielkimi wymiarami notebookiem Eee PC. Sprzęt wyposażono w system inteligentnego zarządzania energią oraz możliwość szybkiego podładowania akumulatora w zaledwie 3 minuty ( po podłączeniu do portu USB, powinno to pozwolić na dzień pracy ). Warto też wspomnieć o 30-metrowym zasięgu, dwóch przyciskach, wbudowanej rolce oraz dwóch dostępnych kolorach obudowy - białym ( MS-712 ) i czarnym ( MS-711 ).

Niestety cena kompatybilnego z systemami Windows 98/ME/XP urządzenia nie została podana.

Więcej informacji: Asus - http://www.asus.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)