Miniaturowy odkurzacz samochodowy Philips

Miniaturowy odkurzacz samochodowy Philips

Miniaturowy odkurzacz samochodowy Philips
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.07.2014 20:19

Philips MiniVac to bezworkowy miniodkurzacz, który pomoże w utrzymaniu auta w czystości. Cykloniczny nadmuch odkurzacza bezworkowego zatrzymuje kurz wewnątrz urządzenia oraz zapewnia dużą moc ssania i długotrwałą skuteczność sprzątania.

Odkurzacz wyposażony jest w dwustopniowy system filtracji, który uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi filtr wyłapuje jego mniejsze cząsteczki.

Philips MiniVac jest przystosowany do napięcia 12V. Odkurzacz posiada też wyświetlacz sygnalizujący o stanie naładowania akumulatora.

MiniVac ma rączkę w kształcie pętli i delikatną gumową powłokę, które zapewniają pewny uchwyt. Z kolei aerodynamiczny kształt nasadki odkurzacza został stworzony z myślą o dokładnym zbieraniu najmniejszych cząsteczek kurzu. Ergonomiczna nasadka pomaga czyścić trudno dostępne zakamarki auta.

Do odkurzacza dołączono szeroką gamę akcesoriów, dzięki którym można przy minimalnym wysiłku posprzątać samochód, a także inne wnętrze. Odkurzacz jest wyposażony w małą i dużą szczotkę, małą i dużą szczelinówkę oraz długą rurę.Trzymanie wszystkich akcesoriów i zasilacza samochodowego w jednym miejscu umożliwia dołączona do zestawu torba.

Cena: 230 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)