Miniaturowa pamięć SanDisk do tabletów

Miniaturowa pamięć SanDisk do tabletów

Miniaturowa pamięć SanDisk do tabletów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.11.2011 14:24

Tradycyjne pamięci flash, choć dobrze spełniają swoją podstawową funkcję, mają jeden podstawowy minus – są stosunkowo duże. Z tego względu SanDisk opracował pamięć flash o nazwie Cruzer Fit, która po włożeniu w gniazdo USB 2.0 wystaje z obudowy tylko minimalnie. Nowy pendrive, ze względu na małe rozmiary, szczególnie dobrze sprawdza się przy współpracy z tabletami, samochodowym sprzętem audio i małymi notebookami.

Tradycyjne pamięci flash, choć dobrze spełniają swoją podstawową funkcję, mają jeden podstawowy minus - są stosunkowo duże. Z tego względu SanDisk opracował pamięć flash o nazwie Cruzer Fit, która po włożeniu w gniazdo USB 2.0 wystaje z obudowy tylko minimalnie. Nowy pendrive, ze względu na małe rozmiary, szczególnie dobrze sprawdza się przy współpracy z tabletami, samochodowym sprzętem audio i małymi notebookami.

Pomimo niewielkich rozmiarów, model Cruzer Fit zapewnia możliwość zapisania 4. 8 lub 16 GB danych, a dodatkowym bonusem jest możliwość skorzystania z 2 GB bezpłatnego backupu on-line w ramach usługi YuuWaa. Co więcej, dzięki oprogramowaniu SanDisk SecureAccess Software, prywatne dane użytkownika są zabezpieczone hasłem. W tym celu zastosowano 128-bitowe szyfrowanie AES, które jest obsługiwane przez system Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Mac OS X v10.5+.

Sugerowana przez dystrybutora cena sprzedaży Cruzer Fit wynosi, w zależności od pojemności pamięci: 44,90 zł (4 GB), 64,90 zł (8 GB) lub 119 zł (16 GB).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)