Mini prostownica i suszarki turystyczne Severin

Mini prostownica i suszarki turystyczne Severin

Mini prostownica i suszarki turystyczne Severin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.01.2013 13:14

Kompaktowy sprzęt Severin, który pomoże zadbać o włosy także poza domem.

Mini prostownica do włosów HC 061. przeznaczona jest dla kobiet, które chcą mieć gładkie włosy zarówno w trakcie służbowych jak i wakacyjnych podróży. Ceramiczna powłoka płytek ma dbać o optymalne rozprowadzanie ciepła, a krótki czas nagrzewania (3 minuty) pozwala uzyskać proste włosy w ciągu kilka minut. Obrotowy przegub chroni przewód zasilający przed uszkodzeniem. Prostownica jest także wyposażona w pętelkę do zawieszenia i futerał chroniący urządzenie w trakcie transportu.

Każdy, kto choć raz zmierzył się z koniecznością mycia i suszenia włosów poza domem, doceni wygodę użytkowania, jaką dają suszarki turystyczne. Sprawdzają się one zarówno w obiektach sportowych, w trakcie wakacji jak i podczas podróży biznesowych.

Suszarki Severin zostały wyposażone w dwa poziomy regulacji temperatury i siły nadmuchu. Suszarka HT 015. posiada dodatkowo funkcję IONIC, która zmniejsza elektryzowanie się włosów i poprawia skuteczność produktów do pielęgnacji włosów. Ustawienie chłodnego nawiewu pomaga utrwalić fryzurę po suszeniu. Modele HT 0153, HT 0152 oraz HT 0154 posiadają składane uchwyty, dzięki czemu mieszczą się w każdej torbie. Modele HT 0153 oraz HT 0152 wyposażone są dodatkowo w futerały, chroniące suszarki w trakcie transportu.

Ceny:

- prostownica Severin HC 0617 - około 60 złotych
- suszarka Severin HT 0152 - około 50 złotych
- suszarka Severin HT 0153 - około 80 złotych
- suszarka Severin HT 015. - około 60 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)