Mini MOB - komórka w stylu retro

Mini MOB - komórka w stylu retro

03.12.2007 15:30, aktual.: 04.12.2007 10:45

Jeżeli chciałbyś posiadać wyróżniającą cię z tłumu "komórkę", powinieneś zwrócić uwagę na urządzenie o nazwie Mini MOB. Przypomina ona bowiem wyglądem telefon z lat osiemdziesiątych.

Mini MOB nie jest tak wielki jak jego przodkowie - jego wymiary to 3,5 x 11 centymetrów ( szerokość x wysokość ). Charakteryzuje się jednak podobnym "oszczędnym" designem - przykuwa uwagę niespotykaną w dzisiejszych czasach grubością oraz wystającą antenką.

Sprzęt to jednak w pełni funkcjonalna komórka, oferująca do dyspozycji użytkownika dodatkowe funkcje - m.in. możliwość odtwarzania plików muzycznych i wideo ( wbudowany kolorowy wyświetlacz ), które możemy przechowywać na 128-megabajtowej karcie pamięci MiniSD. Telefon pozwala również na wykonywanie zdjęć oraz pozostawia daleko w tyle konkurencję jeżeli chodzi o czas pracy na bateriach. Producent zastosował bowiem dwa akumulatory zapewniające do 72 godzin rozmów lub... 30 dni czuwania!

Mini MOB można kupić za 160 funtów. Więcej informacji na jego temat można znaleźć pod tym adresem. - http://www.gadgetsarcade.com/mini-mobile-phone-p-396.html

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)