Mini głośniczki w kształcie Angry Birds

Mini głośniczki w kształcie Angry Birds

Mini głośniczki w kształcie Angry Birds
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.12.2012 14:52

Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która zadebiutowała 3 lata temu na AppStore, po czym szybko trafiła również na inne platformy i do Internetu. Gear4 wprowadził na rynek miniaturowe głośniki, które kształtem przypominają kultowe ptaki z Angry Birds.

Mini głośniki Angry Birds to linia pięciu urządzeń, z których trzy to postaci z podstawowej wersji gry, zaś dwie kolejne z jej kontynuacji –. Angry Birds Space. Każdy z głośników swobodnie mieści się w dłoni dorosłego człowieka – ich waga waha się od 90 do 130 gramów. Urządzenia można rozłożyć, przekręcając delikatnie ich górne części – ów zabieg wzmacnia basy i sprawia, że te niewielkie urządzenia wydają z siebie mocniejszy dźwięk.

Głośniczki wyposażone są w kable USB, dzięki którym można je wygodnie i szybko ładować –. naładowane do pełna urządzenie, jest w stanie grać nieprzerwanie do 8 godzin. Każdy z nich posiada kabelek zakończony standardową wtyczką 3.5 mm, co sprawia, że można go podłączyć do każdego urządzenia nadawczego – smartfona, tabletu, odtwarzacza MP3, laptopa, czy komputera stacjonarnego. Co więcej, konstrukcja głośniczków pozwala na stworzenie między nimi połączenia liniowego – można więc utworzyć długi, kolorowy łańcuch.

Cena: 99 zł za sztukę

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)