Milion nawigacji NaviExperta

Milion nawigacji NaviExperta

25.11.2010 16:48, aktual.: 26.11.2010 09:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W połowie listopada liczba nawigacji sprzedanych przez NaviExpert przekroczyła milion. W 2010 roku na rynek trafiło 800 tys. licencji

W połowie listopada liczba nawigacji sprzedanych przez NaviExpert przekroczyła milion. W 2010 roku na rynek trafiło 800 tys. licencji, co stanowi to wzrost o 400% w stosunku do 2009 roku, kiedy to NaviExpert sprzedał 200 tys. nawigacji.

NaviExpert jako jedyna nawigacja GPS na polskim rynku oferuje trzy tryby nawigowania: nawigację samochodową, pieszą i nawigację środkami komunikacji miejskiej. NaviExpert udostępnia szczegółowy, tekstowy plan podróży obejmujący numery linii autobusowych, tramwajowych, kolejek podmiejskich, liczbę przystanków, przesiadek i cenę biletów wraz z wyznaczoną trasą przejazdu na mapie. Prezentowane użytkownikowi dane pochodzą z serwisu _ jakdojade.pl _. Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

Obraz
© Ekran nawigowania przy korzystaniu z funkcji "komunikacja miejska" (fot. Naviexpert)

Z aplikacją NaviExpert jest kompatybilnych ponad 90% urządzeń dostępnych na rynku, czyli ponad 240 modeli telefonów komórkowych. Aplikacja działa ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na telefony komórkowe: Android, Symbian, Windows Mobile.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)