MiLi iPhone Projector - kieszonkowy projektor

MiLi iPhone Projector - kieszonkowy projektor

MiLi iPhone Projector - kieszonkowy projektor
Źródło zdjęć: © iwantoneofthose.com
28.02.2010 16:00, aktualizacja: 28.02.2010 16:10

Na rynku pojawił się nowy, przenośny projektor multimedialny, dedykowany urządzeniom iPhone, który umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów na ścianie. Projektor został zamknięty w rozkładanej, kompaktowej...

Na rynku pojawił się nowy, przenośny projektor multimedialny, dedykowany urządzeniom iPhone, który umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów na ścianie.

Projektor został zamknięty w rozkładanej, kompaktowej obudowie wykonanej z połyskującego plastiku, która mierzy 14,8 x 7 x 4,1 cm. Całość zaprojektowano z taki sposób, aby podczas przenoszenia zapewnić odpowiednią ochronę optyki. Urządzenie prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 7. cali.

MiLi iPhone Projector został wyposażony w stację dokującą, port USB, wejście AV, VGA, wbudowane w klapkę głośniki stereo i optykę z regulacją ostrości obrazu, a także specjalny stojak, który ma zapewnić stabilność. Bateria pozwala na około 9. minut ciągłej pracy. Jeśli to za mało, istnieje możliwość zasilania projektora z gniazda sieciowego – wówczas ładuje się zarówno bateria jak i urządzenie zadokowane w stacji.

W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania, który umożliwia wygodne korzystanie z podstawowych funkcji, takich jak regulacja głośności, jasności obrazu, nasycenia kolorów oraz kontrastu.

Nazwa projektora wskazuje, jakoby był on kompatybilny wyłącznie z iPhone. W rzeczywistości współpracuje również z telefonami BlackBerry oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w wyjście wideo, takimi jak odtwarzacze DVD, komputery itp.

Aktualnie urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży w cenie 229 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)