MiLi iPhone Projector - kieszonkowy projektor

MiLi iPhone Projector - kieszonkowy projektor
Źródło zdjęć: © iwantoneofthose.com

28.02.2010 16:00, aktual.: 28.02.2010 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawił się nowy, przenośny projektor multimedialny, dedykowany urządzeniom iPhone, który umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów na ścianie. Projektor został zamknięty w rozkładanej, kompaktowej...

Na rynku pojawił się nowy, przenośny projektor multimedialny, dedykowany urządzeniom iPhone, który umożliwia wyświetlanie zdjęć i filmów na ścianie.

Projektor został zamknięty w rozkładanej, kompaktowej obudowie wykonanej z połyskującego plastiku, która mierzy 14,8 x 7 x 4,1 cm. Całość zaprojektowano z taki sposób, aby podczas przenoszenia zapewnić odpowiednią ochronę optyki. Urządzenie prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 7. cali.

MiLi iPhone Projector został wyposażony w stację dokującą, port USB, wejście AV, VGA, wbudowane w klapkę głośniki stereo i optykę z regulacją ostrości obrazu, a także specjalny stojak, który ma zapewnić stabilność. Bateria pozwala na około 9. minut ciągłej pracy. Jeśli to za mało, istnieje możliwość zasilania projektora z gniazda sieciowego – wówczas ładuje się zarówno bateria jak i urządzenie zadokowane w stacji.

W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania, który umożliwia wygodne korzystanie z podstawowych funkcji, takich jak regulacja głośności, jasności obrazu, nasycenia kolorów oraz kontrastu.

Nazwa projektora wskazuje, jakoby był on kompatybilny wyłącznie z iPhone. W rzeczywistości współpracuje również z telefonami BlackBerry oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w wyjście wideo, takimi jak odtwarzacze DVD, komputery itp.

Aktualnie urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży w cenie 229 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)