Mikser do koktajli i smoothie

Mikser do koktajli i smoothie01.04.2015 15:52
Mikser do koktajli i smoothie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowe mikser wielofunkcyjny Severin SM 3737 umożliwia przygotowywanie koktajli oraz smoothie, ale również od razu zabrać ze sobą świeżo przygotowany napój do pracy lub do szkoły, dzięki rozwiązaniu Mix & Go.

Nowy mikser wyposażony jest w duży szklany pojemnik do tradycyjnych zastosowań oraz dodatkowy praktyczny pojemnik-kubek do przygotowywania smoothie „na wynos”. Silnik o mocy 50. W oraz dwa stopnie prędkości z trybem pulsacyjnym pozwalają na szybkie i łatwe mieszanie wszystkich składników. Duży pojemnik posiada dziubek ułatwiający przelewanie zawartości i jest przystosowany do kruszenia lodu. W pokrywie znajduje się otwór do podawania składników oraz zintegrowany kubek miarowy.

Mix & Go

Żeby przygotować smoothie wystarczy zmienić pojemnik na mniejszy, zaprojektowany specjalnie do tego celu. Ma on pojemność 60. ml i jest przystosowany do mycia w zmywarce. Pojemnik ten pełni jednocześnie rolę praktycznego kubka, wyposażonego w pokrywkę z otworem do picia. Dzięki temu możemy od razu zabrać ze sobą świeżo przygotowany napój bez przelewania go do innego naczynia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)