Mikser do koktajli i smoothie

Mikser do koktajli i smoothie

Mikser do koktajli i smoothie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.04.2015 15:52

Nowe mikser wielofunkcyjny Severin SM 3737 umożliwia przygotowywanie koktajli oraz smoothie, ale również od razu zabrać ze sobą świeżo przygotowany napój do pracy lub do szkoły, dzięki rozwiązaniu Mix & Go.

Nowy mikser wyposażony jest w duży szklany pojemnik do tradycyjnych zastosowań oraz dodatkowy praktyczny pojemnik-kubek do przygotowywania smoothie „na wynos”. Silnik o mocy 50. W oraz dwa stopnie prędkości z trybem pulsacyjnym pozwalają na szybkie i łatwe mieszanie wszystkich składników. Duży pojemnik posiada dziubek ułatwiający przelewanie zawartości i jest przystosowany do kruszenia lodu. W pokrywie znajduje się otwór do podawania składników oraz zintegrowany kubek miarowy.

Mix & Go

Żeby przygotować smoothie wystarczy zmienić pojemnik na mniejszy, zaprojektowany specjalnie do tego celu. Ma on pojemność 60. ml i jest przystosowany do mycia w zmywarce. Pojemnik ten pełni jednocześnie rolę praktycznego kubka, wyposażonego w pokrywkę z otworem do picia. Dzięki temu możemy od razu zabrać ze sobą świeżo przygotowany napój bez przelewania go do innego naczynia.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)