Mikrosystem audio: Yamaha MCR‑B142

Mikrosystem audio: Yamaha MCR-B142
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.01.2013 14:50, aktual.: 31.01.2013 15:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Yamaha wprowadziła do sprzedaży system mikro komponentów MCR-B142 dostępny w szerokiej palecie kolorów. Urządzenie zapewnia wszechstronność połączeń, w tym bezprzewodowe Bluetooth.

Yamaha MCR-B14. jest połączeniem amplitunera i CD z zestawem głośników, ale nie ogranicza się wyłącznie do odtwarzania materiału z płyt oraz radia. Stacja dokująca umożliwia podłączenie iPoda/iPhona, a gniazdo USB pozwala korzystać z iPada i urządzeń USB. Dostępne jest także klasyczne wejście AUX oraz możliwość odbioru muzyki przez Bluetooth.

Technologia Bluetooth pozwala również korzystać ze specjalnej aplikacji DTA Controller. Aplikacja przeznaczona jest do iPhona/iPoda touch/iPada i dzięki niej można np. zindywidualizować ustawienia IntelliAlarmu i przesłać je bezprzewodowo do MCR-B142. IntelliAlarm to budzik, w którym użytkownik może zaprogramować różne godziny budzenia dla każdego dnia tygodnia, określić poziom głośności alarmu i częstotliwość.

Zastosowana w Yamaha MCR-B14. funkcja Music Enhancer pozwala według producenta odzyskać dane tracone podczas cyfrowej kompresji utworów. Użyte głośniki to niskotonowy stożek o średnicy 11 cm oraz pełnozakresowy głośnik wysokotonowy. Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 50Hz do 20 KHz.

*Cena: 1449 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także