Miele CM 6 - nowy, wolno stojący ekspres do kawy

Miele CM 6 - nowy, wolno stojący ekspres do kawy

Miele CM 6 - nowy, wolno stojący ekspres do kawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.10.2013 13:47

Wolno stojący ekspres do kawy Miele CM 6 zapewnia nam wybór między całym zestawem najpopularniejszych rodzajów kaw – od klasyki w postaci espresso, przez cappuccino, po latte macchiato.

Oczywiście kawę zaparzymy przy pomocy jednego przycisku. Jeśli zaprosiliśmy gości, z pewnością ułatwieniem będzie funkcja umożliwiająca parzenie dwóch napojów jednocześnie. Ekspres jest wyposażony w wysokiej jakości młynek: stopień zmielenia możemy ustawić według naszego uznania.

Miele CM 6 komunikuje się z użytkownikiem za pośrednictwem wyświetlacza LCD. Wszystkimi funkcjami urządzenia sterujemy dzięki technologii Direct Sensor. Na froncie CM 6 znajdziemy wspólny dla wszystkich nowych urządzeń element: strefę szybkiego wyboru zlokalizowaną pod panelem sterowania. To rozwiązanie daje użytkownikowi możliwość natychmiastowego skorzystania z najważniejszych funkcji –. wystarczy dotknąć odpowiednią ikonkę.
Ekspres wyposażony został w ruchomą dyszę, przez co możemy dopasować jej położenie do wysokości naczynia. Projektanci nie zapomnieli także o ułatwieniu nam życia w postaci funkcji automatycznego płukania przewodów –. odbywa się ono przy każdym wyłączeniu urządzenia (lub poprzez wybór funkcji z menu). Woda pobierana jest wtedy automatycznie ze zbiornika. Dodatkowo wszystkie elementy, w których gromadzić się mogą drobinki zmielonej kawy czy krople mleka, dają się łatwo wyjąć i można je bez obaw wymyć w zmywarce. Górna powierzchnia urządzenia może oczywiście służyć do wcześniejszego podgrzania kawowej porcelany lub szkła.
Miele CM 6 przechodził testy odpowiadające 20-letniemu cyklowi użytkowania w warunkach domowych.

Źródło: Informacja prasowa / JG, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)